Hopp til innhold

Sparebank1 Drøbaksrennet

Drøbaksrennet er i år i klassisk stil. OSL-Cup for 15 og 16 åringene. Vi planlegger med å starte med de eldste klassene først. Vi har godt utbygd snøproduksjonsanlegg som gjør at vi så godt som kan garantere at rennet blir avholdt her i Drøbak. Vi har hatt løyper siden november og har fått supplert bra med snø de siste dagene så det blir garantert renn. Vi benytter brikker så husk å sjekk at din er riktig registrert og fungerer som den skal. Låne/leiebrikker for de som trenger det. Etteranmelding per ePost til gesimo@online.no innen fredag kveld. Forbehold om ledige plasser/startnummer. Program med oppdatert info er lagt ut. Vær spesielt oppmerksom på stakefrie soner i løypa. Det vil være kontrollører i disse partiene.

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Belsjøveien 50,Golfbanen Drøbak
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergstrøm Håkerud, Nicolai Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandt-Kjelsen, Fredrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, Aksel Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fundingsrud, Casper Klepp Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heir, Torjus Olai Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Jacob Klubb Skimt - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Indreberg, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klaveness, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrseth, Eskil Risvand Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roll, Ludvig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sunde, Per Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vesterby, Filip Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarø, Sander Skjong Klubb Skimt - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentzen, Eimund Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Nicolai Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egeberg Holm, Jacob Klubb Soon Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fosen, Eskil Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grasbekk Pedersen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emil Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hildrum-Andreassen, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hov, Erik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hynne, Ole Andreas Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Imbsen, Sander Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingeborgrud, Ole Marius Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Eskil Bråthen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langerud, Sivert Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Petterson, Markus Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lie-Petterson, Mathias Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleheier, Birk Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundqvist, Sondre Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moe Landen, Sindre Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljåsen, Herman Haug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stenbek, Sondre Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torp, Michael Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wessel-Berg, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flo Øfstaas, Fredrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fæste, Håkon Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Harr-Haga, Sigurd Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Isak Stormo Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Sander H Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordbæk, Philip Alexander Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Otterdal, Endre Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pihl, Jakob Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roll, Edvard Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rui, Mats Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tveite, Erlend Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wessel, Marcus Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øveraasen, Nichlas Klubb Soon Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Auring, Andreas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Mads Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bruksås, Iver Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjønnes, Peder Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Maximilian Wiberg Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holme, Nikolai Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Hannes Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Trym Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mittelbach, Mats Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moer, Herman Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Naas Møller, Elias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordby, Oskar Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Osen, Andreas Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rustad, William Klubb Skimt - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schmidt, Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stumo Nytrøen, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje-kolstad, Mikkel Klubb Ås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vamnes, Mathias Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vestre, Vegard Benum Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeld Hansen, Marius Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giæver, Adam Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grasbekk Pedersen, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Johannes Klubb Skimt - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Mads Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjølseth, Gaute Lien Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Sondre Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringstad, Gustav Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollien, Eilif Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Tobias Odvold Klubb Skimt - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bondevik, Gabriel Solve Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finset, Ådne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Filip Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Sebastian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Axel Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjøsnes, Nils Hermann Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Petterson, Martinius Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei L Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss Jensen, Aslak Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Otterdal, Emil Kvalheim Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rondeel, Endre Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slettene, Simen Hauglum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenvold, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stige, Petter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tobiassen, Jørgen Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvik, Sindre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveite, Nils Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Lars Øderud Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Even Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratvold Fossen, Truls Klubb Vikersund IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brein, Sindre Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flenmoren, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Fredrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossum, Bård Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønbakken, Sigurd Ankarstrand Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hartvig, Sturla Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hella, Eirik Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Martin Aasen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hole, Oskar Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Eirik Stiklestad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Khan, Hamza Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildal, Simen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kråkenes, Asgeir Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Hans Klubb Feiring IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvberg, Sondre Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Morten Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Frederik Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sakariassen, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sedeniussen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seland, Petter Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skurdal, Einar Brath Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smestad, Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solhaug, Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavang, Jakob Høgalmen Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steensen, Dennis Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steimoen, Peder Nytrøen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Eirik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigen, Erik Klubb Fredrikstad SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stiklestad Johansen, Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stjern Evensen, Christian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sælid, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Eivind Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Sondre Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulverud, Mathias Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uttian, Torbjørn Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Vestre Akers SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Volden, Ole Vibe Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørholt, Tindre Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Deisz, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tisland, Børo Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bascheck, Lucas Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Besseberg, Fridtjof B. Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Eskil Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, William Grønnern Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaustad, Vegard Klubb Ås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Jonas Emil Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Thomas Fjeld Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiesen, Jens Ulrik Strøm Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Aksel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Otterlei, Patrick Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettene, Even Isak Hauglum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slæperud, Oliver Iversen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Nikolai Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bengtsson, Aminda Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bratteng, Linnea Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Falk, Filippa Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hahne, Filippa Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugland, Ingrid Klubb Årvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hulbach, Tyra Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lyngar-Siblini, Emilia Sofie Klubb Oppegård IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skei, Nora Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tiril Odvold Klubb Skimt - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aukland, Wilma Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braathen, Aurora Solberg Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deisz, Ellen Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Drivenes, Iselin Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Five, Julie Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Glomsaker, Dina Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grasbekk Pedersen, Tuva Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hval, Maja Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hygen, Ellen Margrete Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Narmo, Andrea Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nitteberg, Amalie Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Ingrid Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordby, Hanna Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordraak, Juliane Ebba Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nor-Woll, Pernille Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nydal, Frøydis Olaug Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Porsholt, Thea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schmidt, Maja Dorthea Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Segtnan, Othilie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjevdal, Astrid Klubb Ås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Størmer-Antonsen, Selma Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tisland, Sofi Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tobiassen, Edrianne Klubb Holmen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Jenny Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andenæs, Mie G Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Johanne Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aune, Emma Linnea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Henriette Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergland, Hanna Gurine Klubb Mysen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braadlie, Amalie Aalmo Klubb Bærums Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finset, Vilde Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Ane Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holvik, Ingeborg Rusten Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihle, Emilie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klæboe, Mia Beckmann Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lappegård, Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lycke, Solveig Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærvik Mork, Mimi Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Besseberg, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Deisz, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fosen, Tiril Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hahne, Frida Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Ragnhild Serine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holst, Linnea Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høntorp, Hedda Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjøsnes, Cornelia Elisabeth Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kringlebotn, Bettina Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lie-Petterson, Katinka Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Loennecken, Stine Klubb Holmen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moe, Hermine Dyrhaug Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Synne L Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesheim, Siri L Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norstrøm, Anniken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, An-Magritt Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sollie, Jenny Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stigen, Astrid Klubb Fredrikstad SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stovner, Vilma Halstenstad Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveen, Eline B Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Matilde Hareide Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tunli, Sofie Lundeby Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aschehoug, Adele Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Mari Thomasgaard Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bratland, Lea Sofie Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Byrløkken, Hedda Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bø, Julie Fladsrud Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Donberg Nymoen, Fredrikke Louise Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eggen, Helene Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsen, Martine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Homble, Sanna Helmine Kroglund Klubb Bjerke IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ihle, Aina Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Thea Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleheier, Tiril Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moskaug, Hanna Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Ida Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rismark, Emmy M Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjevdal, Eline Klubb Ås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Taug, Emilie Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tønsberg, Andrea Holt Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Vestre Akers SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Elise Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arnkværn, Christine Louise Stavnum Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjervig, Synnøve Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjønnes, Lisa Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blindheim, Ingrid Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bønsnæs, Sophie Nordlund Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Diesen, Lea Kajsa Borg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Andrine Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Martine Angell Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engebretsen, Helene Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Danica Mae De Peralta Klubb Vollen Ungdomslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fodstad, Sunniva Smith Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haavardtun, Ylva Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Mille Marie Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen Tyrdal, Oda Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hayler, Estelle Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Harestua IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoff, Marthe Ramstad Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hygen, Ingrid Marie Stubban Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jebsen, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Sara Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jomaas, Sophie Alexandra Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langeland, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Karin Selma Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Loennecken, Kaja Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyssand, Pernille E Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Murvold, Hanna Olea Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrseth, Kaja Risvand Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygren, Miina Katariina Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Line Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite Martinsen, Sunniva Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Sara Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spetalen, Tone Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Selma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stray-pedersen, Orla Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ulfsnes, Jenny Myklebust Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Widding, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andreassen, Margrethe Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andresen, Filippa Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergquist, Kristina Klubb Rømskog IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Vårhild Bakke Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntzen, Iben Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brønmo, Julia Celine Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Byrløkken, Ylva Finne Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Davies, Nina Lovise Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Nora Klubb Dikemark IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Hanna Sandholt Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvamstad, Lina Eikenes Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Rikke Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jomaas, Karen Hoel Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikalsen, Hedda Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobakken, Ane Uglem Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhrum, Aurora Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nevland, Hedda Klubb Bjerkreim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramstad, Ida Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Andrea Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranvik, Anniken Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Hanne Eide Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Jenny Klubb Heggedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sollien, Frøya Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sparboe, Mille Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsby, Martine Eldre Klubb Tistedalen FL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tolo, Karoline Vik Klubb Lommedalens IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Usler, Carmen Maria Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Våge, Silje Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klepp Fundingsrud, Carla Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Landen, Therese Moe Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Eline Margrethe Klubb Fet Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bascheck, Lilly Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cyren, Julie Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundqvist, Camilla Klubb Ås IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melsom-Johansen, Emilie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Selliken, Ingrid Haugen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sjøl Værnes, Hedda Pauline Klubb Dikemark IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teksum, Maria Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Ronja Klubb Holmen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Torp, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østenby, Maia Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lilleheier, Mina Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundqvist, Kjersti Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waaler, Linn Mei Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nerdrum, Oda Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Paulsen, Pia Helene Klubb Rustad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Klubb Vikersund IF - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tomasgaard, Uffe Sogn Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moosmayer, Martin Haugstad Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Funderud, Kristian Fridtjof Klubb Trøsken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, John Birk Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asdøl, Eirik Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fylling, Sondre Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjestrumbakken, Marius Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Gepa