Hopp til innhold

Statoil NC langrenn, junior

Guttene starter først alle dager

  • Når: 13.1 - 15.01.2017
  • Hvor: Nes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Aashaug Stangvik, Rebekka Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Selma Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Andenæs, Juni G Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bartnes, Elin Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Angelica Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bünemann de Besche, Anne Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Espedal, Runa Brekke Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Falkenstein, Anniken Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Thea Helene L Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Germundson, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haavengen, Marlin Klubb IL Bevern Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Thea Charlotte Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Heramb, Liv Tone Klubb Sørskogbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Adelie Klubb IL Pioner Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Høydal, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen Gjerde, Margrethe Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Pernille Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kure, Marianne Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålsgard, Ingrid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Emilie Holen Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Mari Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindstad, Amalie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lønstad, Stine Emilie Åmodt Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinussen, Dorthe Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Milli, Silje Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Miøen, Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Molland, Caroline Karlson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Norrud, Ragne Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterøe, Julie Katharina Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Refsdal, Tuva H. Klubb Frogner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rekkebo, Madelen Simonsen Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Reksen Sole, Andrine Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skeie, Isa Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangebye, Pia Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Strandlie, Kristine H Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Maja Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Torgersen, Julie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wagener, Line Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aashaug Stangvik, Rebekka Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Selma Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andenæs, Juni G Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bartnes, Elin Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Angelica Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Amanda Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Runa Brekke Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenstein, Anniken Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Thea Helene L Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Germundson, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Thea Charlotte Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Gjertrud Rasch Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoel, Adelie Klubb IL Pioner Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofgaard, Ingunn Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høydal, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen Gjerde, Margrethe Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Pernille Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildahl, Selma Elise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kure, Marianne Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Emilie Holen Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Mari Robøle Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindstad, Amalie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lønstad, Stine Emilie Åmodt Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Milli, Silje Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Miøen, Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Molland, Caroline Karlson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Hanne Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norland, Johanne Dahl Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norrud, Ragne Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterøe, Julie Katharina Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsdal, Tuva H. Klubb Frogner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekkebo, Madelen Simonsen Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reksen Sole, Andrine Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skeie, Isa Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangebye, Pia Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinsholt, Oda Katrine Fald Klubb Hokksund IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandlie, Kristine H Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Maja Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torgersen, Julie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wagener, Line Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Marthe Klubb Brandbu IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aashaug Stangvik, Rebekka Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Selma Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Kristine Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andenæs, Juni G Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Vilde Klubb Henning Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Erna Marie Tøfting Klubb Varde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bartnes, Elin Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borchgrevink, Sara Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratteng, Angelica Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Ane Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bunde, Silja Persson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Darell, Amanda Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dehn, Marthe Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dengerud, Karianne Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dæhlen, Marie Holtet Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eiklid, Mathilde Aaby Klubb Sørkedalens IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Malin Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espedal, Runa Brekke Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Ronja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerbæk, Elise Sommervold Klubb Sokna IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerli, Kristin Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falkenstein, Anniken Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjøsne, Selma Rydland Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosnæs, Kristin Austgulen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Thea Helene L Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredriksen, Christine Dalsjø Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremstad, Andrine Harriet Klubb Nanset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Germundson, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullikstad, Pernille Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Ida Marie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harstveit, Marie Klubb Rustad IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetland, Silje Klubb Helleland IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Adelie Klubb IL Pioner Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovdejord, Annbjørg Klubb Heddal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hulbak, Guri Sollien Klubb Hemsedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hynne, Julie Marie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høydal, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen Gjerde, Margrethe Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Elena Rise Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Hanna Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kleivi, Kristine Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolstadbakken, Elin Klubb Rogne IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Melanie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Kine Klubb Kragerø IF Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kure, Marianne Klubb Ås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kval, Stella Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvam, Eline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvile, Synneva Iren Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Emilie Holen Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukli, Marie Klubb Konnerud IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Maiken Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindstad, Amalie Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Maria Klubb Kaupanger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Tiril Bergitte Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Tuva Overrein Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lønstad, Stine Emilie Åmodt Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Elida Veidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikaelsen, Ingvild Larsen Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Milli, Silje Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Miøen, Margrethe Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ane Klubb Surnadal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Molland, Caroline Karlson Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njaastad, Sanne Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norrud, Ragne Klubb Røa IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nygaard, Marianne Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olesen, Marte Riis Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oppenhagen, Tuva Cornelia Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Ingrid Leuckfeld Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterøe, Julie Katharina Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Qvenild-Svennungsen, Marthe Klubb Ørn, IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ramberg, Nora Faafeng Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randlev, Mia Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Randlev, Emma Nilssen Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Refsdal, Tuva H. Klubb Frogner IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rekkebo, Madelen Simonsen Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reksen Sole, Andrine Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rolfsen, Ingrid Thune Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryan, Ingrid Tandberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Vinne Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schjølset, Sofie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skeie, Isa Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skrede, Åsne Klubb Geilo IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåen, Anna Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangebye, Pia Klubb Lyn Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strandlie, Kristine H Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svalland, Jehudit Klubb Vindbjart, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sæther, Victoria Navjord Klubb Magnor UL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Maja Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgjerd, Victoria Elisa Joakimsdatter Klubb Leinstrand IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørum, Thea Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torgersen, Julie Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valås, Ane Bjørgum Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vestengen, Siri Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Voraa, Sofie Marie Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wagener, Line Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Ane Grøtan Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Warset, Malin Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Thea Bull Klubb Haslum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnekleiv, Juni Klubb Dombås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergmann, Kristina Klubb Drangedal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Brudermann, Katharina Klubb AUT Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Furutangvik, Maren Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hongseth, Synne Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Synne Anita Klubb IL Hållingen Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Amalie Storaa Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Libæk, Cathrine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Libæk, Oda Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lome, Anine Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Lundby, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Kristin Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moengen, Kristin Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Jenny Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Persen, Vibeke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rimmereid, Benedicte Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ring, Karoline Gagnum Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Ragnhild Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Sandra Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skulbru, Thea Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stanger, Emma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marion Nystuen Klubb Heidal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Marie Bakken Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomassen, Grete Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomsen, Kaia Ritland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Åsli, Aylin Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Guro Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergsland, Marte Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb AUT Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furutangvik, Maren Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hongseth, Synne Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Synne Anita Klubb IL Hållingen Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Amalie Storaa Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libæk, Cathrine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Libæk, Oda Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lome, Anine Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Kristin Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moengen, Kristin Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Amalie Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Jenny Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ring, Karoline Gagnum Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sedeniussen, Sandra Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Thea Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stanger, Emma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Marie Bakken Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomassen, Grete Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomsen, Kaia Ritland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åsli, Aylin Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Oda Lund Klubb Lom IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aalberg, Amanda Klubb Follafoss IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aksnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baklid, Thea Sildnes Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bekken, Elena Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bodahl, Julie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brudermann, Katharina Klubb AUT Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Sigrid Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børseth, Siri Klubb Sokna IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Pia Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ragnhild Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Folkvord, Mari Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furutangvik, Maren Klubb Leik, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Maria Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garberg, Hanne Sæther Klubb Orkdal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granøien, Tuva Ertzaas Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Eline Storvik Klubb Hakadal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugdal, Tale Dybvad Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Elisabeth Hagen Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetlesæter, Mari Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hongseth, Synne Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Oda Hatlestad Klubb IL Jardar Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Synne Anita Klubb IL Hållingen Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Amalie Storaa Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korgerud, Maren Søberg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langdalen, Camilla Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Hanna Kristine Klubb Heddal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libæk, Cathrine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libæk, Oda Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Longfjeld, Agnes Irene Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Kristin Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moengen, Kristin Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mork, Mathilde Sofie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nicolaysen, Stine Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norli, Vera Johanne Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jenny Klubb Bækkelagets SK Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Persen, Vibeke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rimmereid, Benedicte Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ring, Karoline Gagnum Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Brøttum IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Ragnhild Klubb Vikersund IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saltnes, Hedda Børsting Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Lise Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Semb, Henriette Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skaar, Inga Kårstad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjæggestad, Marie Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Thea Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spjeldnæs, Amanda Hylland Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Sigrid Klubb Søre Ål IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stanger, Emma Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staude, Anniken Prietz Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stav, Astrid Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marion Nystuen Klubb Heidal IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sveen, Marit Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Marie Bakken Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørset, Emma Marie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taksgaard, Torunn Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thomassen, Grete Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thomsen, Kaia Ritland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Elisabeth Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Amalie Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaaje, Karoline Duelien Klubb Magnor UL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vråle, Solveig Hernandez Klubb Sturla IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Winnes, Amalie Klubb Konnerud IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wollebek, Ingvild Klubb Ås IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åsli, Aylin Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Amalie Fjæstad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bredal, Mariah Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brovold, Synne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Line Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engebretsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Erdal, Karoline Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flatland, Vilde Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Forbord, Elin Aune Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fosen, Marte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frivold, Marie Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøgaard, Charlotte W Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hallén, Anine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugen, Une Adeline Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haugsten, Helene Victoria Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Helland-hansen, Kristin Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Ulvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hyrve, Viola Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høie, Ina Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høymork, Ingvild Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kløven, Ragnhild Brørs Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Emilie Stålerød Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Camilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Meinicke, Stina Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn MURVOLD, EMMA Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhre, Kristine Tuv Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kristin Lindahl Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Overrein, Nora Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Kristina Berge Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reitan, Vilde Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Reitan, Synne Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Renå, Caroline Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Julie Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandsten, Kaja Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Selheim, Anna Lussand Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Songve, Mona Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strøm, Martine Ek Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Mia Finjarn Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Utengen, Ingvild Ytterhus Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westberg, Helena Kumar Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Amalie Fjæstad Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Austrheim, Turid Therese Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Baugerød, Ane Einbu Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratlie, Ida Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bredal, Mariah Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Brovold, Synne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dugstad, Line Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Engebretsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Erdal, Karoline Klubb Førde IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flatland, Vilde Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Forbord, Elin Aune Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fosen, Marte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Frivold, Marie Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøgaard, Charlotte W Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallén, Anine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vilde Edvardsen Klubb Mysen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Une Adeline Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsten, Helene Victoria Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland-hansen, Kristin Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Ulvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Judith Ingela Rickertsen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Kristiane Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Horten, Ylva Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyrve, Viola Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høie, Ina Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høymork, Ingvild Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kløven, Ragnhild Brørs Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Korslund, Martine Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Emilie Stålerød Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie, Camilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lien, Ida Klubb Simostranda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Stina Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn MURVOLD, EMMA Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kristin Lindahl Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Overrein, Nora Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Kristina Berge Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Vilde Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Reitan, Synne Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Renå, Caroline Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbæk, Kristin Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selheim, Anna Lussand Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Songve, Mona Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Martine Ek Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorvaldsen, Mia Finjarn Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Utengen, Ingvild Ytterhus Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Westberg, Helena Kumar Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Amundsen, Hedda Østberg Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Austad, Madeleine Nilsen Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratlie, Ida Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredal, Mariah Klubb IL Varden Meråker Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brovold, Synne Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dugstad, Line Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrdal, Solveig Klubb Selbu IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Ingeborg Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einmo, Alise Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebretsen, Martine Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Evertsen, Anja Håkenstad Klubb Øystre Slidre IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiskvik, Marthe Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flatland, Vilde Klubb Heddal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flothyl, Margit Slåtta Klubb Rein, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forbord, Elin Aune Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosen, Marte Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frivold, Marie Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furu, Henriette Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøgaard, Charlotte W Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøntjernet, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallén, Anine Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Vilde Edvardsen Klubb Mysen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, Une Adeline Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsten, Helene Victoria Klubb Røa IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland-hansen, Kristin Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Ulvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horten, Ylva Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyrve, Viola Marie Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgset, Gunn-Karoline Klubb Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høie, Ina Klubb Rustad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høymork, Ingvild Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Lone Klubb Melhus IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaale, Henriette Olsen Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Kristine Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kildahl, Aurora Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Killingstad, Marte Norbom Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kløven, Ragnhild Brørs Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsmoen, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korslund, Martine Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landsem, Inga Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Emilie Stålerød Klubb Stokke IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie, Camilla Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Karoline Strømmen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maurtvedt, Thea Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meinicke, Stina Klubb IL Jardar Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Karianne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mogen, Cecilie Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn MURVOLD, EMMA Klubb Stor-Elvdal SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Kristine Tuv Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nerem, Ingrid Klubb Emblem IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nes, Kristine Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nevland, Oda Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kristin Lindahl Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overrein, Nora Sørensen Klubb Henning Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Kristina Berge Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Vilde Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Synne Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Caroline Spets Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Julie Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandsten, Kaja Klubb Oppdal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selheim, Anna Lussand Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Sandra Vestly Klubb Sandnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skarra, Tuva Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbergløkk, Siri Beate Klubb Sokna IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Songve, Mona Klubb Vargar IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Spilker, Live Augusta Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Martine Ek Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Vilde Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorvaldsen, Mia Finjarn Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Utengen, Ingvild Ytterhus Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Westberg, Helena Kumar Klubb Koll, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilskow, Emily Victoria Klubb Trøsken IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ystgaard, Julia Mehre Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Etnedal Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ørbeck, Guro Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aune, Håvard Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Oskar Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bang, Axel Villanger Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Besseberg, Simen Aaseth Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjeglerud, Ole Christian Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Henrik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brandt, Eirik Lorange Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brinch, Andrè Sogorka Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brurberg, Herman Pedersen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Christian Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Dugstad, Eirik Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eggen, Sivert Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Gunnar Nydal Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Faye, Casper August Friele Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fredvik, Bjørnar Kjesbu Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremming, Tobias Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fridlund, Jonas Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Frøisland, Eskil Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Granvold, Simen Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønlund, Fredrik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøstad, Carl Wennberg Klubb Nesodden IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, William Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hallingstad, Andreas Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Håkon Gorseth Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansteen, Marius Tønder Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Harnæs, Hugo Olov Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugan, Tobias Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugen, Mathias Indrelid Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugland, Even Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugnes, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauklien, Trond Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Aslak Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellenes, Nils Martin Anvik Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellum, Magnus Mortensen Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Henriksen, Nicolai Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjertaas, Marcus Klubb Runar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hognestad, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Holt, Filip Glittenberg Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Homdrom, Marcus Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hægeland, Vetle Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiseth, Sivert Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Høymork, Håvard Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Inderhaug, Kasper Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Åsmund Ertresvåg Klubb Emblem IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannesen, Raymond Klubb Svea Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Iver Wang Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsrud, Fredrik Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kammerud, Kristian Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kapstad, Stian Klubb Gaular IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karterud, Herman Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeeide, Simon Hjelmeset Klubb Markane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkeng, Andreas Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Knoph, Ole-Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolderup, Håkon Klubb Larvik Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Korsæth, Amund Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kringlebotn, Marcus Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lange, Mathias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tobias Klubb Splint, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Liaklev, Emil Alexander Øvreeide Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lian, Magnus Harr Klubb Klæbu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Knut Olav Klubb Vindbjart, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Sigurd Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Petter Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Listhaug, Johannes Klubb Utleira IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ludvigsen, Jon Magnus Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Anders Tobias Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løbak, Simen Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løkken, Vinjar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Madsstuen, Oscar Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Melaaen, Bjørn Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Michelsen, Even Solem Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mikalsen, Håvard Magnus Klubb Stil, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moan, Lars Østeberg Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moe, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Didrik Riis Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mortensen, Tobias Hagness Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moseng, Ørjan Klubb Røros IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Petter Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhr, Trygve Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Myhra, Håvard Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nesgård, Even Klubb Fjellhug/Vereide IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Jeppe Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik L Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nyhagen, Håkon Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olaussen, Filip Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Omholt, Stian Svendsen Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Osnes, Jon Rabe Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Paulsen, Tobias Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Sondre B Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Walter Fische Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Petter Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Oddmund Lie Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polsrød, Marius Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Polsrød, Magnus Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ree, Andreas Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Riege, Amund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rikardsen, Vetle Utheim Klubb Jonsvatnet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rosbo, Jacob Weel Klubb Københavns Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rosvoll, Torkild Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Sigurd Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rustad, Christian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruth, Christoffer Klubb ROS, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ruud, Simen Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Rye, Olve Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryvoll, Trygve Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Røer, Vegard Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sagabråten, Sjur Lien Klubb Nesbyen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Schaanning, Harald Kjønnø Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Seeberg-Rommetveit, Simen Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skara, Marius Andvik Klubb Hakadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skurdal, Aasmund Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solheim, Marcus Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stangstuen, Vetle Grønnevik Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storebakken, Johan Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Benjamin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Strøno, Alexander Theodor Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sturød, Håkon Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sunde, Petter Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Snorre Barthel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Håvard Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thagaard, Hans Christian M Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tharalsen, Erik Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thieme, Herman Vestvik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorsnes, Håvard Klubb Malvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjøgersen, Sander Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvbråten, Erik Tveraaen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Treffen, Andreas Lillemoen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsli, Andreas Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveit, Niklas Klubb Vindbjart, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tyldum, Erik Klubb IL Hållingen Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Unsgård, Even Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Utaker, Jonas Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vagli, Sondre Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Waage, Jan Evert Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Westgaard, Einar Lund Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiken, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wuttudal, Kristian Marius Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øiseth, Simen F Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øverby, Mats Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebø, Karl Christian Klubb Åmdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Akselsen, William Martinius Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andersen, Iver Tildheim Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Håvard Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Oskar Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bang, Axel Villanger Klubb Røa IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Sindre Aarrestad Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Besseberg, Simen Aaseth Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjeglerud, Ole Christian Klubb Bygdø IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørgen, Andreas Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Henrik Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borge-Moe, Sigurd Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brandt, Eirik Lorange Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Breivik, Geir Blom Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brekke, Jens Johan Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brinch, Andrè Sogorka Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brurberg, Herman Pedersen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brynsrud, Magnus Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brækken, Ole Andreas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bucher-Johannessen, Christian Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahle, Hallvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dale, Jostein Svaland Klubb Vallset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daling, Odd Sande Klubb Beitstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Didriksen, Marcus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Djuve, Håvard Jårvik Klubb Sauda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Drivenes, Philip Klubb Fredrikstad SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dugstad, Eirik Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eggen, Sivert Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eide, Gunnar Nydal Klubb Haslum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eidsmo, Mats Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellingsen, Emil Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Christian Opsahl Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Sebastian Lono Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassis