Hopp til innhold

FIS SL Herrer Kirkerud

OBS! Det arrangeres 2xSL-renn herrer. OBS! Dato endret fra 15. til 14. januar.

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Kirkerudbakken
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anda, Eirik Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Baardseth, Jeppe Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Guldseth, Sander Karlsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haakerud, Jørgen Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Trym Aasrud Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haune, Mathias Sundal Klubb Botne SK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Constantin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Magnus Schie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lie, Jacob Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn McGrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Munkejord, Henrik Fjeldavlie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder P Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Sander Klubb Kvam Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss Tangen-Pedersen, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse Andre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Steinsvoll, Peer Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørby, Erik Malmborg Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tajet, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wøien Tefre, Hølje Mathias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anda, Eirik Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Antonsen, Fredrik Lolland Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Baardseth, Jeppe Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Barman-jenssen, Herman Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Berg, Nikolai Heggstad Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bjordal, Kristian August Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Braathen, Lucas Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brakestad, Marius Klubb Voss IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Odin Vassbotn Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brudevoll, Bjørn Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Brøndmo, Jon Gunnar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Bye, Ludvig Stamnes Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Christensen, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Danielsen, Ulrik Rykhus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Dyrstad, Sigurd Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Evjen, Håkon Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Falksete, Esten Riise Klubb Oppdal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Finne, Torkild Engen Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosheim, Sigurd Klubb Aurdal IF Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Fossland, Markus Nordgård Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Frogner, Sander Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Guldseth, Sander Karlsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haakerud, Jørgen Kollevold Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haug, Trym Aasrud Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Kristoffer Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Haune, Mathias Sundal Klubb Botne SK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Martin Torsvik Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Andresen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Jøssund, Karl-Erik Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kindem, Kaspar Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kirkeby, Kristian Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Krogh, Constantin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Kufaas, Simen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Magnus Schie Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lie, Jacob Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lien, Joachim Bakken Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Joachim Jagge Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Lodden, Andreas Klubb Njård Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mathiesen, Jens Christian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn McGrath, Atle Lie Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Medhus, Anders Lysklett Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Mjelde, Joachim Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Munkejord, Henrik Fjeldavlie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder P Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Neteland, Sander Klubb Kvam Alpin Klubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nicolaysen, Vetle Kieding Klubb Stabæk IF Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Didrik Langmoen Klubb Hakadal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Norum, Elias Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Næss Tangen-Pedersen, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Onstad, Tidemann Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Ruud, Mats Lilleøen Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Røynstrand, Johan Klubb Fana IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sanderberg, Olav Engelhardt Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skare, Lasse Andre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Marius Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solbakken, Mikkel Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Åge Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Fabian Wilkens Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Stautland, Aidan Klubb Freidig, SPK Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Steinsvoll, Peer Klubb Peer Gynt Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Simen Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Strand, Andreas Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Sørby, Erik Malmborg Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Tajet, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Thorsby, Henrik Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Gustav Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Wøien Tefre, Hølje Mathias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Gepa