Hopp til innhold

Resultater NC Voss 17-19 ferbuar

Norgescup junior langrenn - mangel flotte resultater av våre løpere, NM sølv til Linn Ravndal.

Klasse Fredag 17.2 Laurdag 18.2 Sundag 19.2
Jenter 17 5 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 7,5 km klassisk
Jenter 18 5 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 7,5 km klassisk
Jenter 19/20 5 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 10 km klassisk
Gutar 17 10 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 10 km klassisk
Gutar 18 10 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 10 km klassisk
Menn 19/20 10 km friteknikk Sprint friteknikk (NM) 15 km klassisk

Linn Ravndal med tre pallplassering av tre mulige denne helgen, og sølv på NM spint lørdag. Flere topp 5 og topp 10 plasseringer fra våre løperede denne helgen. Se resultater alle dager under.

NC Voss 2017 Resultatservice NC Voss facebook

Deltakere Skikretsen:

M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Lie Knut Olav M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Brinch Andrè Sogorka M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Tveit Niklas M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Staavi Bjørn-Martin M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km fri 17.02.2017 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Røed Olav Rysstad M Sandnes IL - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Steinum Andreas Benjamin M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Buch Petter M Stavanger Skiklubb - Ski
M 18 år 10 km fri 17.02.2017 Ekeland Adrian Olsen M Vindbjart, IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Ravndal Andre M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Knutsen Magnus Gjerstad M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Viga Øyvind Opdahl M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 10 km fri 17.02.2017 Spikkeland Olav Meling M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Lie Knut Olav M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Brinch Andrè Sogorka M Imås, IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Tveit Niklas M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Staavi Bjørn-Martin M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år sprint fri 18.02.2017 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Røed Olav Rysstad M Sandnes IL - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Steinum Andreas Benjamin M Gjesdal IL - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 18 år sprint fri 18.02.2017 Buch Petter M Stavanger Skiklubb - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Ravndal Andre M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Ausland Ådne M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Knutsen Magnus Gjerstad M Imås, IL - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Viga Øyvind Opdahl M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Spikkeland Olav Meling M Oddersjaa SSK - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Solberg Oskar M Bjerkreim IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Homdrom Marcus M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Djuve Håvard Jårvik M Sauda IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Lie Knut Olav M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Brinch Andrè Sogorka M Imås, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Tveit Niklas M Vindbjart, IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Hetland Daniel M Rygene IL - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Staavi Bjørn-Martin M Stavanger Skiklubb - Ski
M 17 år 10 km klassisk 19.02.2017 Sletten Erlend Lindland M Oddersjaa SSK - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Tjåland Tomas M Matningsdal Idrettslag - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Melberg Tore André M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Vehus Erik Nordjordet M Hovden Sportsklubb - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Jensen Alf Egil M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Steinum Andreas Benjamin M Gjesdal IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Rysstad Aron Åkre M Valle IL - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Buch Petter M Stavanger Skiklubb - Ski
M 18 år 10 km klassisk 19.02.2017 Ekeland Adrian Olsen M Vindbjart, IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Ravndal Andre M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Wiig Sivert M Gjesdal IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Mannsåker Håvard M Sandnes IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Odland Svein M Bjerkreim IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Ausland Ådne M Oddersjaa SSK - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Ramse Sondre M Otra IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Knutsen Magnus Gjerstad M Imås, IL - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Viga Øyvind Opdahl M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Sandvik Tobias Topp M Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
M 19/20 år 15 km klassisk 19.02.2017 Spikkeland Olav Meling M Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Larsen Emilie Holen K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år 5 km fri 17.02.2017 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 5 km fri 17.02.2017 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km fri 17.02.2017 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 18 år 5 km fri 17.02.2017 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 18 år 5 km fri 17.02.2017 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 18 år 5 km fri 17.02.2017 Thomassen Grete K Matningsdal Idrettslag - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Gudnadottir Kristrun K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år 5 km fri 17.02.2017 Frivold Marie K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Larsen Emilie Holen K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år sprint fri 18.02.2017 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år sprint fri 18.02.2017 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 18 år sprint fri 18.02.2017 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 18 år sprint fri 18.02.2017 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 18 år sprint fri 18.02.2017 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 18 år sprint fri 18.02.2017 Thomassen Grete K Matningsdal Idrettslag - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Gudnadottir Kristrun K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år sprint fri 18.02.2017 Frivold Marie K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Ravndal Linn K Gjesdal IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Hetland Silje K Helleland IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Nygaard Marianne K Sandnes IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Ausland Kaja K Oddersjaa SSK - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Svalland Jehudit K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Larsen Emilie Holen K Vindbjart, IL - Ski
K 17 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Amundsen Kristine K Oddersjaa SSK - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Mannsåker Live K Sandnes IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Folkvord Mari K Sandnes IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Uppstad Elin K Valle IL - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Hetlesæter Mari K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 18 år 7,5 km klassisk 19.02.2017 Thomassen Grete K Matningsdal Idrettslag - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Sirevåg Sandra Vestly K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Aarrestad Nora Lian K Sandnes IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Espedal Audhild K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Nevland Oda K Bjerkreim IL - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Gudnadottir Kristrun K Hjelmeland idrettslag - ski - Ski
K 19/20 år 10 km klassisk 19.02.2017 Frivold Marie K Oddersjaa SSK - Ski