Hopp til innhold

Trollrennet 1

NB! rennene utsettes til 25 og 26 februar. Trollrennet dag 1 Klassisk distanse

  • Når: 25.02.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Høgås, Evje
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.02.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 25.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugenes Pedersen, Birk Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveitå, Asbjørn Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Even Klubb Otra IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gryting Hafredal, Erling Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Nicholas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Jens Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettebø, Børge Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Olav Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abusland Gulbrandsen, Jan Ronny Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Garry, Jack Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Eiken Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kivle Westergren, Simon Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sondre Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svanajord, Henrik Klubb Otra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Syvert K Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moldal, Arild Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Ola Klubb Bjerkreim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hafredal, Ole Jørgen Klubb Gjerstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjølberg, Mathias Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rekeland, Johannes Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Roland, Simen Klubb Vindbjart, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vold, Lucas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Sigrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn White, Selma Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Lina Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friestad, Marthe Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Rygene IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Marie Hovda Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tveitå, Anette Klubb Otra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn White, Astrid Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekeland, Marie Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Ida Klubb Vindbjart, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjæveland, Karen Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Espedal, Solfrid Klubb Bjerkreim IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vold, Victoria Klubb Bjerkreim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Kaja Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ravndal, Linn Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mestad, Kristin Klubb Torridal IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Uppstad, Elin Klubb Valle IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espedal, Audhild Klubb Bjerkreim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiberg, Margit Klubb Otra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lie, Knut Olav Klubb Vindbjart, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Oskar Klubb Bjerkreim IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rysstad, Aron Åkre Klubb Valle IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Usland, Anders Klubb Marnardal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiberg, Åsmund Klubb Otra IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Torje Usland Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ramse, Sondre Klubb Otra IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Andre Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabø, Arild Klubb Valle IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aanensen, Lars Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Aasheim, Arne Klubb Bygland IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Bakke, Bent-inge Klubb Søgne Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Lie, Dagfinn Klubb Vindbjart, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Jøran Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ravndal, Tor Joar Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk