Hopp til innhold

Saudasprinten

Flotte forhold og gode værmeldinger

  • Når: 14.1 - 15.01.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Slettedalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Margrethe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Margrethe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakka, Lars Dybing Klubb Sauda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eikeland, Johannes Klubb Suldal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byggstøyl Ørke, Åmund Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybing, Mille Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Jonar Djuv Klubb Sauda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

FH Menn junior stående - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri

FH Menn junior stående - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Thomas Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybing Bakka, Olav Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Oxaal, Teodor Karbøl Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljestad, Mats Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing Bakka, Olav Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kyllesø, Kristian Emil Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oxaal, Teodor Karbøl Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seljestad, Mats Klubb Sauda IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikeskog- Wiik, Mikkel Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gundersen, Elias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalve, Gard August Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, David Klubb Etne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eikeskog- Wiik, Mikkel Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gundersen, Elias Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kalve, Gard August Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kjosavik, Thomas Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aase, Håkon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Andreas Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørke, Oliver Byggstøyl Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aase, Håkon Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Andreas Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frantzen, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Sivert Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stakkeland, Oskar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frantzen, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pettersen, Sivert Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stakkeland, Oskar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kalve, Storm Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Oskar Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folgerø, Herman Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høiland, Ådne Klubb Sauda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Vebjørn Molvik Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Oskar Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Olai Nes Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen, Olai Nes Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Vegard Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjeldflåt Kvalbein, Vegard Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Byggstøyl Ørke, Halvor Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gundersen, Jonas Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Sondre Nilsen Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Sondre Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bastlien, Iver Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gundersen, Jonas Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordvik, Sondre Nilsen Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Sauda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sunniva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stakkeland, Sofie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sunniva Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerheim, Nora Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Sina Nes Klubb Sauda IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stakkeland, Sofie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølhus, Andrea Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sirekrok, Malena Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hetlelid, Kaja K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Maria Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerheim, Silje Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Kari Molvik Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Julia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyngeland, Synne Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoftun, Åsne Kristensen Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyngeland, Synne Klubb Vindafjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flem, Helene Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoftun, Åsne Kristensen Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjølhus, Amalie Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viga, Hedda Opdahl Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eie-stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eie-stangeland, Hannah Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kyllesø, Karen Malena Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Ana Delfi Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoftun, Ingeborg Kristensen Klubb Suldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing Bakka, Ida Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Lilly Klubb Etne IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing Bakka, Ida Klubb Sauda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne K Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikeland, Lina Helen Klubb Suldal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvellestad, Ole Christer Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvellestad, Ole Christer Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hodne, Lars Fredheim Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Handeland, Sondre Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hole, Leif Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mjølhus, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Søfting, Stefan Moen Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Terje Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybing, Øyvind Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Handeland, Sondre Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Handeland, Ivar Johannes Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hole, Leif Klubb Vindafjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjølhus, Ola Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Røgenes, Øyvind Klubb Suldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søfting, Stefan Moen Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvregård, Jan Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NTB scanpix