Hopp til innhold

NOR Freeski Cup SS Hovden

Hovden Sportsklubb inviterer til Norges cup i Slopestyle i Hovden Parken 18 februar. Vennligst se vedlegg for rennprogram og tider

  • Når: 18.02.2017
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.02.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior gutter 14-18 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albeck Skaug, Tevje Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Andreassen, Trym Sunde Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Espinoza, Jørgen Klubb Heming, IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Feen, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Finskud, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Frostad, Tormod Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gaup, John Emil Klubb Normal SK Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Gjære, Elias Jonas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Graedler, Hans Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Hertzenberg, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Iver Berg Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lilland, Mats Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Lund, Vegard Klubb Sauda IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Meinich-Bache, Håkon Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Roer Madsen, William Klubb Hemsedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Birk Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Samnøy, Ulrik Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Schjerve, Sebastian Klubb Namsos IL Alpin Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Simensen, Sander Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Slotte, Herman Klubb Eggedal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Per Helge Klubb Sykkylven IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Viken, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle
Navn Willassen, Simon Manshadi Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Junior gutter 14-18 år Øvelse Slopestyle

Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brunborg, Victoria Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Marina Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Tora Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Ros, Elvira Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner Øvelse Slopestyle

Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerhus, Kasper Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Aarak Nielsen, Kim Andre Klubb Nissedal IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Bjørndal, Mats Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Fjelstad, Jonas A H Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Hansen Pytte, Henning Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Hopp, Ulrik Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Joteig, Marcus Andre Klubb Hakadal IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjellberg Dahl, Ferdinand Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Moberg, Eirik Klubb Arendal Slalomklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Myrvoll, Markus Klubb Bodø Skiklubb Alpinor Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Nummedal, Christian Klubb Hakadal IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Daniel Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Paldan, Elias Flood Klubb Heming, IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Robert Andre Klubb Ål IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Sæterøy, Eirik Klubb Aron Skiklubb Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Søfting, Mats Georg Klubb Tveit IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle
Navn Venedik, Martin Klubb Hakadal IL Klasse Menn Øvelse Slopestyle