Hopp til innhold

E-CO Alpincup/Kvalikrenn

Landsrenn for U12-U16. Kretspuljekvalik Buskerud for U14-16. Slalåm i Gol skipark lørdag og storslalåm i Hemsedal Skisenter søndag. Totalpremiering for beste løper i SL+SSL i alle klasser. Arrangeres av Gol IL og Hemsedal IL. Velkommen! Livetiming; http://www.vola-racing.com/skialppro/hallingdal/. Facebook Hemsedal IL alpingruppa https://www.facebook.com/HemsedalAlpingruppe/

  • Når: 14.1 - 15.01.2017
  • Hvor: Hemsedal og Gol
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bull Langehaug, Iver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Lukas Jones Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Borch-Nielsen, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bull Langehaug, Iver Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksson, Bjarni Tor Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jogeva, Mats Hakon Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Andreas Berner Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristinsson, Matthias Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lien, Johan Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Axel Teodor Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sannes, Birk Barlaug Klubb Hemsedal IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Fabian Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strømberg, Aksel Klubb Geilo IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-johannessen, Cesar David Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Andreas Klubb Krødsherad IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skudem Hertel, Syver Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Aksel Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thorsby Sæterli, Oliver Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dingsør, Peder Henriksen Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-johannessen, Cesar David Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skudem Hertel, Syver Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Aksel Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorsby Sæterli, Oliver Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Per-eivind Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ellefsen, Ty Benjamin Sævareid Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Gjøran Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Carlsen, Per-eivind Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ellefsen, Ty Benjamin Sævareid Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Gjøran Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melgaard, Alexandra G Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ringnes, Ida Klubb Krødsherad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Søderblom, Emma Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Julie Kahrs Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Helene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Cornelia Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Foss, Ena Bull Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, June Klubb Kongsberg IF Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Jenssen, Helene Torvik Klubb Aron Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lucas, Mathilde Elizabeth Klubb Bærums Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melgaard, Alexandra G Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Ane Malen Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sartz-lunde, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Søderblom, Emma Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tangset Markegård, Mathea Klubb Hemsedal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Texnæs Braathen, Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Uthus, Lea Klubb Geilo IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leikvold, Heidi Strendo Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Leikvold, Guro Klubb Gol IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Neumann, Helene Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Synne Skomsøy Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bråten, Tyra Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dyrset, Julia Klubb Hemsedal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hardangen, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvinlog, Synne Gaustad Klubb Geilo IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leikvold, Heidi Strendo Klubb Ål IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Leikvold, Guro Klubb Gol IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lurås, Anniken Grundtvig Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Meidell, Cornelia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Monsen, Line Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Neumann, Helene Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Norbakk, Tomine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spiten, Hedda Solberg Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjorg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Maseng, Tiril Jacobsen Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Roer Madsen, Kristiane Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjorg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lyche, Mille Sophie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Maseng, Tiril Jacobsen Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Roer Madsen, Kristiane Klubb Hemsedal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Gepa