Hopp til innhold

Årbogenrennet - Sparebank1-cup FLYTTET TIL KONNERUD SKISTADION

Sparebank1-cup. RENNET ER FLYTTET TIL KONNERUD SKISTADION

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Årbogen idrettspark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busland, Sondre Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvendal, Sondre August Klubb Drammen Strong Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fladby, Halvard Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grov, Bastian L Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halfdansen, Sander Blikken Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvendal, Sebastian Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østensen, Elliot Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hage-Nilsen, Stian Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovland-Sunde, Alex Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Mats Klubb IL Bevern Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selstø, Oskar Price Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb ROS, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratvold Fossen, Truls Klubb Vikersund IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtberg, Erlend Lien Klubb IL Bevern Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holte, Anders Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørstad, Anders Martin B. Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb ROS, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bermingrud Magnusson, Herman Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Healy Andresen, Henrik Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Emil Mathias Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slagsvold, Kasper Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solstad-Nielsen, Mikkel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Healy Andresen, Sean Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Siewers-Nilsen, Jonas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen-kürner, Adeline Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandqvist Bjorli, Maren Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storhaug, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtberg, Synne Lien Klubb IL Bevern Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, An-Magritt Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratvold Fossen, Tuva Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moholth, Konstanse Klubb IL Bevern Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rismark, Emmy M Klubb ROS, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flesseberg, Mathilde Sæter Klubb IL Bevern Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mork, Marte Bagaasen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelle, Mari Klubb ROS, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Asmyhr Klubb Vestfossen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgalmen, Mia Aurora Korsgården Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høgvoll, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Tyristubben, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wiik, Rikke Klubb ROS, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moholth, Aurora Klubb IL Bevern Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Line Klubb IL Bevern Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dugstad, Eirik Klubb IL Bevern Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hellerud, Adrian Orellana Klubb Vestfossen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moan, Lars Østeberg Klubb Sørkedalens IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Sivert Leander Klubb Drammens Ballklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hellerud, Gjermund Klubb Vikersund IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kihle, Ståle Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhrer, Even Klubb Vikersund IF - Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Gepa