Hopp til innhold

FIS/ENL Kongsberg

Besiktigelse damer: 08:30, start 1. omg. 09:30, begge dager Besiktigelse herrer: 12:00, start 1. omg. 13:00, begge dager

  • Når: 21.1 - 22.01.2017
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Kongsberg skisenter
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 310 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Johanne Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Haugen IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aandal, Marthe Tøsse Klubb Spjelkavik IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Ylva Klubb Rena Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Johanne Klubb Ready Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Eggar, Katrine Groth Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Kojen, Aurora Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Andrea Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Melbye, Karen Tjelta Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Millang, Maria Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Serine Klubb Fremad-Hurdal Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nyberg, Martine Fosmo Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rabo, Mina Sofie Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Jenny Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Røstadsand, Synne Klubb Kjelsås IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Saue, Hanne Vigdis Klubb Fana IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Stenbakk, Lise Klubb Heming, IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sæthereng, Hannah Klubb Harestua IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Elise Adriane Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Torgersen, Mina Borgen Klubb Stabæk IF Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Åsebø, Emma Klubb Haugen IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder P Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wøien Tefre, Hølje Mathias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I M 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Jakob Klubb Kongsberg IF Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Barlaug, Aslak Lysfjord Klubb Hemsedal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Bergan, Olav Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Breivik, Jørgen Hedenstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fausa, Louis Gustav Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Fosseidbråten, Johan Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Furuseth, Paal Andreas Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Gunleiksrud, Halvor Hilde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoel, Christian Owesen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Leopold Andresen Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mads Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Fredrik Klubb Oppdal IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Nersnæs, Peder P Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Pilvik, Håkon Aadu Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Riiber, Nikolai Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Christopher Sørsdahl Klubb Heming, IL Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Skyrud, Magnus Klubb Rælingen Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Smith, Andreas Unhjem Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Sommerseth, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Isak Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Markus Emil Klubb Ready Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Thalberg, Kristian Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Wøien Tefre, Hølje Mathias Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Østby, Vermund Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsrud, Tiril Elise Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsrud, Julianne Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Johanne Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grimsrud, Tiril Elise Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Grimsrud, Julianne Mjelde Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Hamnes, Ingrid Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh, Johanne Klubb Stabæk IF Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Wembstad, Jesper Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hembre, Ivar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tviberg, Rikke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tviberg, Rikke Klubb Geilo IL Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Espe, Martin Klubb Heming, IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Marthinussen, Rune Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Gepa