Hopp til innhold

Tour i Alta - dag 1 - Nedover/langrennscross

SNN-cup sone vest - renn nr 13. Nedover/langrennscross fristil 1,5 km for alle for 11 år tom senior. Dette rennet er et selvstendig renn i Tour i Alta. Premieutdeling umiddelbart etter rennet inne i kafeen.

  • Når: 17.02.2017
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 17.02.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 17.02.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130
Start 17.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115
Start 17.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse Åpen klasse menn Øvelse Langrennscross Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnå, Sebastian Svendsen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnå, Tobias Svendsen Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mannsverk, Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Falsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkvik, Henrik L Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Rasmussen Holm, Arne Christian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse Langrennscross

G 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mats Kristian Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 14 år Øvelse Langrennscross

G 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Antonsen, Hans Fredrik Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård Hågensen, Kristoffer Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse Langrennscross

G 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bekkvik, Sander L Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Birkeland, Sindre Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Bals, Maria Risten Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Bertelsen, Andrea Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 13 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Amalie Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Emilie Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Mikalsen, Victoria Olasdatter Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross
Navn Thomassen, Tiril Helen Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse Langrennscross

J 14 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøraholmen, Maria Klubb Frea, IL Klasse J 14 år Øvelse Langrennscross

J 15 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Granshagen, Susanne N Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Johnsen, Thea Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Synnøve Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse Langrennscross

J 16 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse Langrennscross

M 17 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Aslak Mikkel Klubb Kautokeino IL Klasse M 17 år Øvelse Langrennscross

M 19/20 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse Langrennscross

Menn senior - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Beldo, Sigurd Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Eira, Aslak Ole Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Ballangen Ski Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse Langrennscross