Hopp til innhold

Tour i Alta - dag 2

SNN-cup sone vest - renn nr 14. Klassisk enkeltstart for 8 år tom 12 år. Duatlon fellesstart for 13 år tom senior der resultatlista for dette rennet blir startlisten for dag 3 i Tour i Alta. Disse utøverne er automatisk påmeldt til jaktstarten.

  • Når: 18.02.2017
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 18.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 18.02.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 130
Start 18.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115
Start 18.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.02.2017 Klasse Åpen klasse menn Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Jørgen Bull Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falsen, Isak Hunsdal Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bekkvik, Henrik L Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rasmussen Holm, Arne Christian Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strøm, Håkon Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eira, Johan Ailo Klubb Masi IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Frea, IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Antonsen, Hans Fredrik Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

G 16 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Andersen, Erlend Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Bekkvik, Sander L Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Birkeland, Sindre Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen Arild, Eivind Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Sebastian Suhr Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hågensen, Henrik G Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Morten Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Emil Alseen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Ellinor Klubb Talvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen Arild, Marte Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søreng, Herborg Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bals, Maria Risten Klubb Kautokeino IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bertelsen, Andrea Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jeremiassen, Emilie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johansen, Emilie Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mikalsen, Victoria Olasdatter Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Thomassen, Tiril Helen Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jøraholmen, Maria Klubb Frea, IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Granshagen, Susanne N Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Håkonsen, Victoria Klubb Talvik IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Johnsen, Thea Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Jonas, Isabella Kleven Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Opgård, Synnøve Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

J 16 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Athene Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Karoline Bull Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn myreng, Thomine Klubb Frea, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkvik, Helena L Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Anna Laila Klubb Nordlys, IL Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Beldo, Sigurd Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Birkeland, Stig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Eira, Aslak Ole Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Guttorm, Dan Roger Klubb Nordlys, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hågensen, Vidar Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Ballangen Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nilsen, Sven-Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon