Hopp til innhold

KOS-sprinten

SNN-cup sone øst - renn nr 14. Klassisk, Sprintdistanser

  • Når: 17.02.2017
  • Oppstart: 19:00
  • Hvor: Kirkenes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 17.02.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 17.02.2017 Klasse M åpen klasse Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Ola Olsen Klubb Ilar, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn LInkola, Jouna Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laurila, Vegard Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smith, Nikolai Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Truls Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Tobias Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen Margit, Henda Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Robin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhàn Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen Margit, Aina Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Theasdatter Ingilæ, Aila Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen Larsen, Emilie Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Bodil Klubb Vadsø Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vonka, Liva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Webber, Matilda Lønning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Nora Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dikkanen Margit, Eva katrine Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steffensen, Marita Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Sofie Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Portti, Hillà Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen-Larsen, Madelene Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Frida Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Aili Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bongo Dikkanen, Maila Risten Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Ole Marius Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M åpen klasse - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse M åpen klasse Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk