Hopp til innhold

Moelvenrennet 2017

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen Langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Faraas-Bjerke, Leander Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Peter Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fløgum, Kasper Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Granvold, Marius Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grimerud, Håkon Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Harby, Simen Klubb Brøttum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokstad, Sigurd Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyseth, Vegard Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lund, Anders Evensen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunde Ragnhildsløkken, Ludvig Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Mathias Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trogstad Johansen, Sindre Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilberg, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg Kløvstad, Henrik Klubb Brøttum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerregård Otterholm, Albert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanssen, Sebastian Elias Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Julnes-dalsjø, David Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jødahl Willersrud, Christopher Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandbo, Magne Klubb Næroset IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egedius, Daniel Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauger, August Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaden, Aleksander Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelmås Molden, Ola Klubb Gran IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lae, Kristoffer Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn lunna, petter Klubb Brøttum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandum Killi, Tobias Klubb Roterud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stende, Ola Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Baksjøberget, Ludvig Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnaa, Torje Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimerud, Andreas Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stiansen, Sverre Schøyen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fauskerud, Magnus Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molden, Even Hjelmås Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Jonas Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Magnus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Oskar Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ytterbø, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Eskil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnaa, Birk Strand Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Harby, Jørgen Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgåsen, Olav Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Vetle Leander Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Even Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Jostein Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Riste, Markus Moen Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Steinsrud, Bendik Lae Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tajet, Petter Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tiller, Johannes Klubb Lismarka Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Westgaard, Daniel Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalbye, Aksel Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvik, Emil Klubb Brandbu IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, André Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skarseth Nilssen, Linus Klubb Vind IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stjernvang Karlsen, Oskar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen Skjaker, Oliver Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Simon Krogvig Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jødahl Willersrud, William Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Mathea Paulsen Klubb Sand IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stende, Kaja Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Harefallet, Martine Imerslund Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johaug, Martine Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Paulsen Pedersen, Amanda Klubb Sand IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Sofie Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandum Killi, Evelina Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sangnæs, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Roterud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brorson, Vår Linvollen Klubb Svea Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johaug, Karoline Homme Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud Landgraff, Selma Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kravdal, Marie Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Carene Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børresen Bollingmo, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dalbye, Karin Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dovland, Gunhilde Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helland, Henriette Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Silje Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Silber, Jessica Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tiller, Ingeborg Klubb Lismarka Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Aurora Normann Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Mia Emilie Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahlhaug Freng, Emma Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauskerud, Maren Knutsen Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Harby, Johanne Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsgård, Ragnhild Lovise Hagen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysaker Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelsvik, Martine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjervig, Synnøve Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dalbye, Elsa Klubb Moss Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Lina Johanne Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kløvstad, Anette Berg Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kravdal, Kristine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne Aarstad, Oda Klubb Slåstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bossum, Ingvild Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Børresen Bollingmo, Otilie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtting, Karoline Klubb Hernes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamre, Elisabeth Lykken Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hilleren, Selma Stakston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høiholt-Vågsnes, Kirsti Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Linn, Heidi Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikalsen, Hedda Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Moger, Julie Egeberg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Natascha Klubb Vind IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørlie, Ylva Nereng Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Karen Othilie Klubb Vind IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Lisa Krogvig Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Tiril Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn NORDVIK, Frida Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersdatter Gule, Ella Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtterud, Karoline Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvoldstad-Snesrud, Lilly Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Johanne Årskog Klubb Brøttum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrland, Hannah Klubb Vind IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Mari Klubb Næroset IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høiby, Karoline Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasli, Agnethe Klubb Snertingdal IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björnsdóttir, Gigja Klubb Freidig, SPK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Couplan, Melissa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Erfjord, Marte Klubb Hafslo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Måbø, Pia Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Westli Andersen, Evine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lae, Ole Kristian Klubb Mjøndalen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Edvard Grut Klubb Syril IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen J Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bredvold, Per Ola Flaten Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bråthen, Birger Andreas Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoffsbakken, Erik K Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holen, Espen Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Eirik Klubb Årdalstangen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjonerud, Kristian A Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristiansen, Martin Klubb ROS, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Bjarte Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lund Hansen, Magne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Gjermund Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordhagen, Simen Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nysæter, Erlend Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Slettom, Sjur Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sugaren, Oliver Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Teien, Henrik Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tenold, Lars Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thon, Martin Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Gepa