Hopp til innhold

Kveldsrenn Slalom Trysil

Kveldsrenn i slalom i Trysil. Spørsmål henvendes til Dan Hagen 958 37 307, danhagen@bbnett.no

  • Når: 13.01.2017
  • Hvor: Trysil
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 13.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 13.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekseth, Kjell Herman Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Fanavoll, Torjus Johnsen Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Ian Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Løvik-Kjærnet, Sigurd Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Røn, Ferdinand Klubb Vang IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Skramstad, Jonas August Bakken Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sønsthagen, Albert Klubb Rena Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aubert, Gilbert Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Busterud, Hermann Bøhn Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius B Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skogsrud, Herman Klubb Brumunddal Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nitteberg, Oscar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Casper Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Max Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nordli, Halvor Klubb Trysilgutten IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentsen, Aksel Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordli, Ina Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Oda Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Omsted, Marie Helen Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rasmussen, Cornelia Nystrøm Klubb Heming, IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myrvang, Hannah Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nystrøm Rasmussen, Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogheim, Marie Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Backsæther, Mia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lorentsen, Ingrid Slotterøy Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skår, Selma Klubb Brumunddal Alpin Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røn, Zypriane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergebakken, Cecilie Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergebakken, Daniel Klubb Trysilgutten IL Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Navn Skår, Fredrick Klubb Brumunddal Alpin Klasse Menn A Øvelse Slalåm
Gepa