Hopp til innhold

Re:member Alpin Cup SG, SSL og SL

Husk! FIS godkjent hjelm U14 og U16 til Storslalom og fartsdisipline. Sjekk vår hjemmeside www.trysilgutten.no for renninfo, start-/resultatlister og annen nyttig info. Velkommen!

  • Når: 20.1 - 22.01.2017
  • Hvor: Trysil
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 999999 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 999999 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 999999 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 999999 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Aubert, Gilbert Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjelland, Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brecke, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brekkan, Mathias Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Kristian Hestad Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frydenlund-larsson, Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Glerud, Jørgen Benningstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gran Olsen, August Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Gundersen, Petter Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Horn-johannessen, Cesar David Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvæl, Daniel Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Magnus, Konrad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Normannseth, Frederik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsson, Gustav Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røise, Marius B Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Scheele, William A Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spandow, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stiansen, Bo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Aksel Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stueflaten, Noah Gjengaar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Aubert, Gilbert Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjelland, Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerknes, Elias Raaholt Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brecke, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brekkan, Mathias Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Eriksen, Kristian Hestad Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ertesvåg, Kristoffer Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Fjellstad Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frydenlund-larsson, Mathias Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Glerud, Jørgen Benningstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gran Olsen, August Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Gundersen, Petter Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hatlen, Wilhelm Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Horn-johannessen, Cesar David Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Eilev Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvæl, Daniel Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Magnus, Konrad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Philip Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Normannseth, Frederik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsson, Gustav Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Sneve Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røise, Marius B Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røsjorde, Noah Sjøvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Scheele, William A Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spandow, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stangnes, Eirik Svae Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stiansen, Bo Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Aksel Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stueflaten, Noah Gjengaar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Haakon Klubb Aron Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjelland, Morten Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gran Olsen, August Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gundersen, Petter Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wammeli, Ulf Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ansnes, Erik Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aspaas, Sander Ulstad Klubb Freidig, SPK Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Aubert, Gilbert Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bekken, Jesper Brandsnes Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Berglund, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brecke, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Brekkan, Mathias Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bugge, Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Kristian Hestad Klubb Oppdal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Torje Klubb Voss IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Glerud, Jørgen Benningstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Grahl-Madsen, Hans Klubb Fana IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Engebret Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Halseide, Simon Klubb Skien Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Tollef Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Herland, Johs Klubb Kongsberg IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Horn-johannessen, Cesar David Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Høiby, Mathias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Mathias Skaaland Klubb Hemsedal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Magnus, Konrad Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Hans Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Normannseth, Frederik Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsson, Gustav Klubb Rjukan IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røise, Marius B Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Oscar Andreas Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sellæg, Simen Klubb Ready Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sjøbrend, Sindre Berg Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Skard, Theodor Piene Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Smeby, Håkon Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solsrud, Sigurd Klubb Fremad-Hurdal Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spandow, Philip Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Aksel Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vellene, Herman Klubb Bærums Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wendelborg, Petter Kramer Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Økland, Andreas Andalsvik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Åmbakk, Bendik Klubb Ørsta IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berger, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berkin, Derin Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hartwig, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jahr, Eirik Bjørnson Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Matheson, Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nitteberg, Oscar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Næss, Iver Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Pettersen, Casper Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Selvaag, Nikolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skadal, Jakob Aanonsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Skomsvold, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sebastian Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wiik, Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Willumsen Haug, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn With, Sivert Svane Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berger, Joakim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berkin, Derin Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjerkaas, Nicolai Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Graff, Magnus Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jahr, Eirik Bjørnson Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkebøen, Mikkel Øynebråten Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Matheson, Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nitteberg, Oscar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Næss, Iver Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Casper Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selvaag, Nikolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skadal, Jakob Aanonsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Skomsvold, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sebastian Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Jesper Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlqvist, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wiik, Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Willumsen Haug, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn With, Sivert Svane Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Østerhus, Thomas Klubb Aron Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagesen, Tinius Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ask, Hans Kristian Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjerkaas, Nicolai Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Buer, Jonas Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjeraldstveit, Eirik Klubb Voss IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Emil Andre Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hagen, Gard Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Halbjørhus, Jeger Grøthe Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Magnus Hesjedal Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hartwig, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herland, Oskar Bråthen Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hunshammer, Adrian Minde Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jahr, Eirik Bjørnson Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jørundland, Filip Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Matheson, Valdemar Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myklebust, Sindre Sætren Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Karl Kristian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nitteberg, Oscar Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordby, Eskil Thormodsen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Næss, Iver Walday Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rygh Kjelsli, Victor Klubb Freidig, SPK Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røysum, Andreas Klubb Sogndal IL - Ski Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandal, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sehm, Kasper Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Selvaag, Nikolas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Silset, Christoffer Westerby Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skadal, Jakob Aanonsen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skogstad, Peder Mørk Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Skomsvold, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solberg, Eirik Hystad Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Straume, Fredrik August Klubb Ready Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Taklo, Jørgen Aarøen Klubb Jølster IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vøllo, Ludvig Rosberg Klubb Hemsedal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wiik, Maximilian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Willumsen Haug, Fredrik Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn With, Sivert Svane Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øiom, Henrik Viken Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ørnes, Mathias Solheim Klubb Kongsberg IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Øveraas, Martin Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Astrup, Pamina Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bergan Løchen, Sarah Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bjarøy Rolén, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Claussen, Anna Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holm, Ine W Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Krosby, Marie Elisabeth Jacobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Sophie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Syrrist, Henriethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Synne Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Våge Molvær, Anny Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wessel-aas, Charlotta Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Wormdahl, Cathrine Benjamin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Astrup, Pamina Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergan Løchen, Sarah Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjarøy Rolén, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Anna Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ebbestad, Mathea Klubb Aron Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Forårsveen, Lisa Kråbøl Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holm, Ine W Klubb Freidig, SPK Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jellum, Thea Emilie Benth Klubb Krødsherad IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjos, Malin Heggedal Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Krosby, Marie Elisabeth Jacobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltzau, Fredrikke Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nielssen, Carmen Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Pettersen, Nora Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Smalberget, Hanna Amalie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Sophie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Syrrist, Henriethe Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Udnesseter, Selma Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Synne Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Våge Molvær, Anny Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wessel-aas, Charlotta Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wormdahl, Cathrine Benjamin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astrup, Pamina Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bakkevig, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bergan Løchen, Sarah Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bjarøy Rolén, Hedda Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Clason, Julia Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Efskind, Astrid Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Forårsveen, Lisa Kråbøl Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Haugen, Ulrikke Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Høiden, Erika Mathilde Rolland Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Jonson, Frida Alm Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Krosby, Marie Elisabeth Jacobsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lunder, Cathinka Klubb Stabæk IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Løver, Vanessa Klubb Kongsberg IF Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moe, Josefine Tunli Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moen, Stina Melida Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Moltzau, Fredrikke Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nielssen, Carmen Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Pettersen, Nora Klubb Hakadal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Petterøe, Heddy Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ramstad, Elle Christine Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Adele Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ringstad, Linnea Klubb Ready Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Hannah Skogstad Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Schicht, Celina Klubb Voss IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Spone, Karmen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strand, Sophie Klubb Bærums Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stranden, Mathea Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Thune, Sofie Berg Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Traa, Ine Meyer Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vik, Synne Klubb Oppdal Alpin Klubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Våge Molvær, Anny Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wessel-aas, Charlotta Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wormdahl, Cathrine Benjamin Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordhus, Mathilde Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wessel-aas, Charlotta Klubb Heming, IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bratsberg, Nicoline Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Bull Langehaug, Nora Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Grys, Josephine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjorg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Havnegjerde, Victoria Kloster Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Ingvild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nystrøm Rasmussen, Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Tærud, Karoline Gråtrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bratsberg, Nicoline Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bull Langehaug, Nora Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Claussen, Ingrid Myrvang Klubb Aron Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fodnæss, Maren Hov Klubb Lommedalens IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gammelsrød, Helene Malting Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Grys, Josephine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauksdottir, Adalbjorg Lilly Klubb Geilo IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Havnegjerde, Victoria Kloster Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolle, Anne Fossdal Klubb Samnanger IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Ingvild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nystrøm Rasmussen, Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solhaug, Maria Fernanda Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Svarteberg, Malin Liodden Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Tærud, Karoline Gråtrud Klubb Fremad-Hurdal Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Dahl, Christine Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mørkeset, Anna Bryn Klubb Voss IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thoresen, Anine Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarnes, Martine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ask, Kari Anne Schanke Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Benestad, Julie Rebecca Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Berge, Tuva Klubb Rena Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bratsberg, Nicoline Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brodahl, Madeleine Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bull Langehaug, Nora Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Grys, Josephine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Marte Pensgaard Klubb Plogen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haugland, Ine Klubb Skade, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Haukeli, Vilde Klubb Kongsberg IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Marøy, Sara Madelene Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nystrøm Rasmussen, Josephine Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Reinsnes, Rebekka Røsok Klubb Skiforeningen i Stavanger Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ringvold, Paulina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Røst, Victoria Klubb Spjelkavik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sandvik, Nora Kristine Klubb Ready Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sato, Karianne Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sato, Nora Klubb Ål IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steinnes Norby, Ragnhild Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Malin Sofie Klubb Hakadal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Valde, Maia Søe Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wilhelmsen, Tiril Alsgaard Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Gepa