Hopp til innhold

Samnangerrennet 2017

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Samnanger
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krossøy, Marius Klubb Osterøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Jakob Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Angelskår, Isak Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingsen, Oscar Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utstrand, Kristian Halvorsen Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg Leiren, Storm Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiso Ragnhildstveit, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Romarheim, Filip Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Eivind Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Emil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Angelskår, David Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christensen, Pål Henrik Dyrhol Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Størkson Berg, Håkon Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vågenes, Jonas Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikander, Tord Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reigstad, Åsmund Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romarheim, Nikola Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatshelle Halvorsen, Jørgen Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveiten, Eskil Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øyen, Kristian Hauge Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finne, Eirik Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme Kalnes, Erlend Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leiren, Endre Berg Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrede, Magne Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelskår, Peter Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg Leiren, Olav Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langeland, Jakob Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Møen Nygaard, Olav Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søyland, Ulrik Tveten Klubb Viking, TIF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fareth Aas, Anna Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Totlandsdal, Maja Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Garverhaugen, Iselin Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn hagen, mathilde Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Kaja Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lefdal, Emma Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mo, Marta Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsen, Marion Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Hedvig Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Mari F Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mari Fareth Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Senderud Wæhle, Ingeborg Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fanebust, Sunniva Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Foss, Liva Skår Klubb Samnanger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oehme, Vita Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Serck-Hanssen, Karen Klubb Viking, TIF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatshelle Halvorsen, Sigrid Klubb Fana IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lefdal, Leah Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vågenes, Ingrid Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannesen, Eli Fjellbirkeland Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buset, Agnes Torød Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Instanes, Sarah May Klubb Fana IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli, Helene Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lien, Kirsten Klubb Røldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Siri Titland Klubb Fana IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullbrå, Ole-Johan Faugstad Klubb Vaksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalnes, Martin Kvamme Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonen, Magnus Klubb Varegg Fleridrett Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skagseth, Olvar Hauso Klubb Viking, TIF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Rasmus Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Færø, Magnus-Johan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Færø, Einar Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannesen, Arne Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordal, Bjarte Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Leiren, Amund Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjelde, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Måge, Ove Klubb Strandebarm IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rye, Birger Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Serck-hanssen, Erik Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skagseth, Øystein Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sollien, Jon Anders Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætersdal, Christian Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vonen, Brynjulf Klubb Varegg Fleridrett Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øyen, Kjetil-helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Årdal, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk