Hopp til innhold

Park stafetten

Stafett med 3 etapper . Stil art 1 etappe : Klassisk. 2. etappe : Fri. 3 . etappe : Fri 8-10 år jenter og gutar - 1km. Ingen aldersbegrensning 11 - 12 år jenter og gutar - 2km max alder pr. lag 35 år 13 - 16 år jenter og gutar - 3km max alder pr. lag 45 år Junior kvinner 5 km Senior kvinner 5 km Junior menn 5 km Senior menn 5 km

  • Når: 22.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutar 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg Leiren, Storm Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ellingsen, Oscar Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleten, Andreas Einang Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fleten, Jacob Einang Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gårdsvoll, Petter Andreas Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalnes, Emma Kvamme Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolle, Johan Klubb Bulken IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reiso Ragnhildstveit, Vegard Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Jakob Tveten Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thorsen, Jonathan Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Tobias Klubb Voss IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Utstrand, Kristian Halvorsen Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Elise Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vik, Jørund Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wollan, Erlend Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse Gutar 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Sebastian Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Angelskår, David Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bøe, Ole Johan Ynnesdal Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Christensen, Pål Henrik Dyrhol Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engevik, Simen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Eirik Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Flatebø, Marius Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grahl-madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Sigurd Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvamme Kalnes, Erlend Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Vetle Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rasten, Jon Aleksander Myrtvedt Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skattum, Åsine Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skrede, Magne Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solberg, Sander Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stana Midttun, Gard Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Størkson Berg, Håkon Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Eskil Klubb Viljar, IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westervik Stusdal, Alida Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wikander, Tord Klubb Viking, TIF Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østlie, Håvard Rekve Klubb Voss IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Kristian Hauge Klubb Fana IL Klasse Gutar 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Gutar 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angeltvedt, Tinius Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg Haugen, Brage Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg Leiren, Viljar Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bersaas, Casper Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fasmer, Joakim Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ferning, Olav Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grindedal, Sverre Berge Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græe, Markus Kvarme Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Abel Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Olav Berg Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lie, Mathias Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Lampe, Haakon Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Møen Nygaard, Olav Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Petter Flage Klubb Bulken IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Skage Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smørås, Filip-André Glesnes Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tol, Andreas Klubb Fana IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterhus Michelsen, Vetle Klubb Ørnar IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vevle, Johannes Kjelvik Klubb Osterøy IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østlie, Olav Rekve Klubb Voss IL Klasse Gutar 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 11 - 12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finne, Ingrid Konstanse Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Iselin Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Vårinn J Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvelvane, Julie Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Emma Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Kaja Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-lampe, Ingrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaaland, Therese Gurvin Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Strandenes, Karoline Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vislie, Torborg Schønberg Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse Jenter 11 - 12 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 13 - 16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasgaard, Hedvig Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Andrea Hennø Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johannesen, Mari F Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kråkenes, Julia Johanne Hernæs Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Litlere, Marte Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Løyning, Joanna Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Senderud Wæhle, Marte Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Viljar, IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stueland, Jenny Arneberg Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Frida Klubb Viking, TIF Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wollan, Hanne Sofie Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wæhle, Ingeborg Senderud Klubb Voss IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse Jenter 13 - 16 år Øvelse Stafett 3 etapper

Jenter 8 - 10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Breivik, Ida Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dybvik, Elizabeth Høyvåg Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Garverhaugen, Emilia Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Græe, Hedda Skjerveggen Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hammer, Rebekka Klubb Osterøy IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Lampe, Kristin Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norheim, Sanna Flage Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Oehme, Vita Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim Ohnstad, Amalie Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Ingrid Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Seim, Martha Klubb Bulken IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Victoria Aronsen Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Smørås, Emma-Louise Glesnes Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tillung, Mariell Klubb Bjørgum IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tveiten, Jori Klubb Voss IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vangsnes, Signe Berge Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vesterhus Michelsen, Vilma Klubb Ørnar IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vislie, Ingrid Schønberg Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Westrheim, Ingrid Klubb Fana IL Klasse Jenter 8 - 10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buset, Agnes Torød Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansen, Ingrid Risnes Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håvardstun, Helga Toppe Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Instanes, Sarah May Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sætersdal, Karen Aarskog Klubb Viking, TIF Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vethe, Lena Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øvretveit, Julie Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Faye, Casper August Friele Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mæland, Lars Nes Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandnes, August Klubb Fana IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Mons Svendal Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Øyvind Gaute Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolstad, Kevin Solberg Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Engevik, Kjell-inge Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Bjarte Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kalnes, Martin Kvamme Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvellestad, Ole Christer Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lefdal, Trond Kjetil Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leiren, Ståle Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-lampe, Fredrik Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Geir Ove Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjelde, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nygaard, Georg Olav Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Gudmund Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stusdal, Einar Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Søyland, Anders Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tysseland, Martin Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyen, Kjetil-helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper