Hopp til innhold

Viljarrennet

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: voss ski- og tursenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Eirik Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Gudmund Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fleten, Andreas Einang Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Småland, Olav Klubb Osterøy IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sander Klubb Stamnes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Aleksander Hauge Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aase, Nikolai Gjesdahl Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Sondre Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fleten, Jacob Einang Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Asle Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Teodor Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Sigve Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christensen, Pål Henrik Dyrhol Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lægreid, Heine Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Størkson Berg, Håkon Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Klubb Viking, TIF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosse, Håvard Nilsen Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjelde, Johannes Lyssand Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håvard Klubb Bulken IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sindre Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Westrheim, Vegard Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Håvard Rekve Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sebastian Løtvedt Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aase, Sebastian Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Engevik, Simen Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Jonas Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Lussand Selheim, Magnar Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slethaug, Didrik Mørner Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Eskil Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Kristian Hauge Klubb Fana IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Jon Sterri Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Finne, Eirik Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grahl-madsen, Ola Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Vetle Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Refsnes, Torjus Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Johan Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerping, Jonatan Gjerstad Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skrede, Magne Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Vørøs, Jonas Engevik Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Græe, Markus Kvarme Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lie, Mathias Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Vinjar Klubb Viljar, IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Peder Klubb Vargar IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bersaas, Casper Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Eirik Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ferning, Olav Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Herre, Hallvard Gjerstad Klubb Bulken IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hommedal, Sigurd Kyte Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Innset, Brage Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Bjørgum IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Småland, Elias Klubb Osterøy IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Marius Klubb Stamnes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Østlie, Olav Rekve Klubb Voss IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fareth Aas, Anna Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Kaja Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Karina Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Ingrid Matilde Herre Klubb Fana IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finne, Ingrid Konstanse Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skaaland, Therese Gurvin Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Lisa Klubb Fana IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ingri Fareth Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Gerd Karine Klubb Vargar IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Ingeborg Klubb Viljar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Amalie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Senderud Wæhle, Marte Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Maria Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Helene Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slethaug, Nora Hermine Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østervold, Andrine Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Hedvig Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johannesen, Mari F Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvandal, Ida Marie Bruvik Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Litlere, Marte Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Søyland, Frida Tveten Klubb Viking, TIF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vestrheim Skjerven, Tiril Klubb Bulken IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Senderud Wæhle, Ingeborg Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Sigrid Størkson Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Brattabø, Kristin Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Græe, Lisa Marie Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Sigrid Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Leah Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Jori Klubb Viljar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lid, Ingeborg Gjelland Klubb Vargar IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Linga, Eivor Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Guro Klubb Bulken IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mannsåker, Live Klubb Sandnes IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Ravnå, Anniken Klubb Viking, TIF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Eivor Vestrheim Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tørnqvist, Julie Roll Klubb Fana IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjeltnes, Tuva Bull Klubb Ulvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Helene Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Odden, Ingvill Klubb Suldal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Faye, Casper August Friele Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjøstein, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gullbrå, Ole-Johan Faugstad Klubb Vaksdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hirth, Jørgen Klubb Bulken IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holberg, Edvard Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mæland, Lars Nes Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Mønstre, Olav Sivertsen Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rekve, Haakon Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ure, Olve Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vågen, Andreas Klubb Voss IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Øvstedal, Håkon Klubb Eksingedalen Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbrein, Eirik Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Akerlie, Tore Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Jansen, Olav Østerbø Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kalnes, Martin Kvamme Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mjelde, Anders Brakvatne Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Reyhanoglu, Yunus Emil Klubb Osterøy IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sandnes, August Klubb Fana IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mannsåker, Håvard Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Selheim, Knut Lussand Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Kristian Klubb Bulken IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjelde, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Småland, Torbjørn Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Øyen, Kjetil-helge Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri