Hopp til innhold

Spjelkavikrennene - Trening- og Rennsamling

  • Når: 20.1 - 22.01.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Fjellsetra
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 0
Start 22.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0
Start 20.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Trening Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Molvær, Aksel Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse G 10 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Hole, John Alexander Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mosesen, Adrian Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Storevik, Adrian Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hole, John Alexander Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mosesen, Adrian Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Storevik, Adrian Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hole, John Alexander Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Jonas Hole Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Haugen, Patrick Andrè Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Hole, John Alexander Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kleive, Sander Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Mosesen, Adrian Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Christian Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Storevik, Adrian Klubb Ørsta IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Mikal Olav Klubb Stranda IL Klasse G 11-12 år Øvelse Trening

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Heimen, Jonathan K Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Storm Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Heimen, Jonathan K Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Storm Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braute, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Storm Klubb Spjelkavik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Trym Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gunnarsson-Sletten, Magnus Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Hans Christian Klubb Spjelkavik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Moe, Håkon Øyehaug Klubb Ørsta IL Klasse G 15-16 år Øvelse Trening
Navn Staurset, Iver Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kleive, Marius Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lillerovde, David Sande Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Opshaug, Erik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kleive, Marius Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillerovde, David Sande Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Erlend Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Opshaug, Erik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kleive, Marius Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Lillerovde, David Sande Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Moen, Erlend Klubb Stabæk IF Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening

G 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Leon Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Hellevik, Leo Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kleive, Henrik Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Kleive, Marius Solbakken Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Lillerovde, David Sande Klubb Spjelkavik IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Opshaug, Erik Klubb Stranda IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Trening

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

G 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggelund, Kristian Sverre Ulvestad Klubb Stordal IL Klasse G 9 år Øvelse Trening
Navn Moen, Sondre Klubb Spjelkavik IL Klasse G 9 år Øvelse Trening

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 10 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Nicoline Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Hagen, Lisa Maria Hole Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Anabelle Klubb Ørsta IL Klasse J 10 år Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Astrid Marie Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 10 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Duwe Godfrey, Yenny Bjørg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Noor Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Duwe Godfrey, Yenny Bjørg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Noor Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Myking, Ingrid Karoline Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Øye, Tuva Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Duwe Godfrey, Yenny Bjørg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Noor Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 11-12 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Ellen Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Duwe Godfrey, Yenny Bjørg Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaaresen, Johanne Aakre Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Kaldhussæter, Frida Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Noor Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Molvær, Marie Waage Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Myking, Ingrid Karoline Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Ariana Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Remme, Maja Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Stokkereit, Aurora Klubb Stordal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Strand, Jacobia Nicoline Farstad Klubb Spjelkavik IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Jenny Kristin Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Waagsbø, Vibeke Dina Klubb Stranda IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Marthe Elise Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 11-12 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamelfot Krohn, Oda Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamelfot Krohn, Oda Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamelfot Krohn, Oda Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Varpen, Mabel Borgen Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 13-14 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamelfot Krohn, Oda Klubb Spjelkavik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Brenne, Oda Klubb Ørsta IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Dalen, Ingvild Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening
Navn Remme, Anna Lindset Klubb Stranda IL Klasse J 13-14 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Celina Olsen Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Zwieten Van, Fien Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Celina Olsen Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zwieten Van, Fien Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Zwieten Van, Fien Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 15-16 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Zwieten Van, Fien Klubb Stordal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hole, Henriette Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hole, Henriette Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugen, Thea Emilie Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Hole, Henriette Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Rebbestad, Aleah Klubb Ørsta IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening

J 8 år og yngre - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Henriette Klubb Stranda IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening
Navn Steffenssen, Solveig Kibsgaard Klubb Spjelkavik IL Klasse J 8 år og yngre Øvelse Trening

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Lykke Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Lykke Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

J 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Lykke Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Trening

J 9 år - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Susanne Fauske Klubb Stranda IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Larsen, Lykke Klubb Spjelkavik IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Stavseng, Astrid Larsen Klubb Stordal IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Tvergrov, Anne Sofie Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Trening
Navn Walseth, Oda Aarskog Klubb Ørsta IL Klasse J 9 år Øvelse Trening

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavseng, Marie Larsen Klubb Stordal IL Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
NTB scanpix