Hopp til innhold

NC Sprint Bjorli

Invitasjon Åndalsnes IF ønsker velkommen til NC Sprint og NM Klassisk på Bjorli 14. og 15. januar 2017. Praktisk informasjon vises i vedlagte PDF dokument.

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Bjorli
  • Gren: Telemark
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Gutter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Gutter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Jenter 8 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Jenter 9-10 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 140
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Odin Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Bye, Emil Tobias Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjølberg, Brage Osen Klubb Morgedal IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Svensli, Edvard Andersson Klubb Eidsvåg IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 13-14 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Araldsen, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Petra Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Husvik, Kaja Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Kaja Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Moa Støve, Emma Di Klubb Åndalsnes IF Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Klassisk sprint

Jenter 15-16 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blø, Rakel Kvernberg Klubb Eidsvåg IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Brekke, Marthe Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Ek Brynilsen, Maja Klubb Morgedal IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Eriksen, Ella Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gunnerød, Mille Marie Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Liljedal, Sara Felde Klubb Syril IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Rud-Abelseth, Emma Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Oda Helene Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Dahle, Julie Anette Reiten Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Eirin Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Haugen, Andrea Fiskaa Klubb Luster Telemarkklubb Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hovde, Nora Vold Klubb Åndalsnes IF Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Husvik, Lene Marie Klubb Eidsvåg IL Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Konow, Kaja Bjørnstad Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Kvinner Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Kvinner Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Gøril Strøm Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Ilebrekke, Mathilde Olsen Klubb Nordre Land IL Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kjølseth, Guro Helde Klubb Rival, Spkl Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Lunde, Thea Smedheim Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse Kvinner Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint

Menn Junior 17-21 år - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, John-Steinar Solstad Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Alstad, Tor Kjetil Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Alveberg, Jacob Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Dahle, Sivert Andre Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Elgaaen, Johannes Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Gjelstad, Kristian Lauvik Klubb Morgedal IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Hexeberg, Iver Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Kvernberg, Erik Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Mikkel Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Junior 17-21 år Øvelse Klassisk sprint

Menn Senior 22 år og eldre - Klassisk sprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryn, Henrik Buck Klubb Hagahogget Låmlag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Hole, Sivert Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kristenstuen, Ådne Klubb Nordre Land IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Kvernberg, Ole Klubb Eidsvåg IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Løken, Trym Nygaard Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Møster Haugen, Amund Klubb Fjellguten Skilag Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Vagstad, Øyvind Klubb Syril IL Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Visnick, Tanner Klubb steamboat spring Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
Navn Zabalo, Xabier Klubb Trondhjems Skiklub Klasse Menn Senior 22 år og eldre Øvelse Klassisk sprint
NTB scanpix