Hopp til innhold

Osmarkarennet SBM Cup 3

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Osmarka skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Petter Kornelius Klubb Tomrefjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Sondre Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Sondre Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik, Leander Klubb Stordal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsholm, Johan Klubb Hovdebygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovden, Emil Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hånes, Sondre Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haram, Simen Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Indergård, Marius Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Selbervik, Luckas Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solli, Olav Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegstad, Leif Klubb Osmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelle, Jørgen Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Vegard Klubb Eide IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakken, Tobias Risan Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stokke, Ole Martin Klubb Stordal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Støren, Iben Johan Rødseth Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Iver Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hollingsæter, Fredrik Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Indergård, Thomas Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysgård, Magnus Andre Klubb Eide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nås, Iver Klubb Eide IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Edvard Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nakken, Sebastian Risan Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tangen, Joakim Myklebost Klubb Torvikbukt IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thomassen, John Magnus Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulleland, Sigve Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Håkon Bakke Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Brage Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Syver Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Joen Ytredal Klubb Stranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solli, Inge Sætran Klubb Torvikbukt IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flataker, Johan Klubb Eidsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovden, Mathias Dyb Klubb Hovdebygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Risan Nakken, Daniel Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Mia Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gretland, Dorthea Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegstad, Mathilde Klubb Osmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schreijer, Sine Willemijn Klubb Stranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbervik, Mathea Loe Klubb Hovdebygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruseth, Martine Klubb Osmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoem, Linnea Sophie Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulleland, Kamilla Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vassdal, Thea Matilde Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indergård, Malin Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Andrea Løvik Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Malme, Nora Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreijer, Hedda Johanne Klubb Stranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svanemyr Kjos, Hanne Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halås, Aud Øyen Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Indergård, Heidi Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Røkke, Live Johanne Vestre Klubb Stordal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruseth, Anna Kanutte Klubb Batnfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Fride Andrea Klubb Tomrefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Marta Klubb Tomrefjord IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krokfoss, Helene Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Vilde Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Rikke Gjeitnes Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Husøy, Ingrid Stølan Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Andreas Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nygård, John Magnus Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langstein, Fredrik Nakken Klubb Tomrefjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røkke, Petter Elias Vestre Klubb Stordal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Størdal, Olav Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Vartdal, Ludvig Klubb Emblem IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Kornelius Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NTB scanpix