Hopp til innhold

Ogndalsrennet

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vålen Skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugnes, Eivind Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skei, Jon Peder Klubb Sparbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sværd, Bjørnar Lindset Klubb Ogndal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Henrik Jr Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Sigurd Sorger Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Oshaug, Linus Aleksander Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Kristian Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røliaunet, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veske, Ole A R Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Isak Hagen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lein-Fossum, Karl Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Fredrik Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skei, Arne Iver Klubb Sparbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sværd, Martin Lindset Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Håkon jr Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøtan, Lars Kåre Anshus Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Yngve Hallem Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øgstad, Marcus Aakerhus Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dahlen, Johan Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland Iversen, August Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veske, Aksel R Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugnes, Oddmund Klubb Frol IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vadla, Aleksander Rossini Klubb Frol IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Jonathan Dybdal Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Amund Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Langfjord, Mathias Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorger-olsen, Magnus Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ødegård, Håkon Eduardo Klubb Sparbu IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Mats Jeger Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fledsberg, Johan Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudding Barli, Sivert Klubb Vinne Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helland Iversen, Leander Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røkke, Hågen Østraat Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Laura Kjeldsen Klubb Ekne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Sigrid Klubb Ogndal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skutberg, Ulla Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorsrud Dalemark, Martine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overrein, Ranvi Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottersland, Anne Kjesbu Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølstad Røflo, Maren Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skutberg, Rina Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brørs, Ingrid Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helland Iversen, Ida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lerfald, Nora Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottersland, Signe Kjesbu Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegstad, Laura Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Julie Solberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vanem Aas, Marte Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Tuva Hofstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barzyk, Vanessa Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folstad, Ingrid Stokke Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ingrid Olea Vannebo Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oshaug, Ada Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røliaunet, Elisabeth Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Warberg, Cathrine Klubb Ogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Isak Stiansson Klubb Henning Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Gepa