Hopp til innhold

Midterfjellrennet

Kretsrenn på Midterfjellet i Følling, Steinkjer kommune. Skiltet fra E6. Arr: Følling IL og Kvam IL

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstad, Hermann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Anders Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Linmo, Marius Klubb Rygg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Modell, Ole Johan Hatling Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Petter Skatland Klubb Namdalseid IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjerve, Iver Klubb Markabygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hummel, Ludvik Mikael Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Gustav Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramdal, Arne Hårberg Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solvåg, Atle Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård-Roe, Vemund Klubb Skogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Isak Hagen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatling, Hermod A Klubb Stod IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittet, Kristian Klubb Sparbu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn nordtug pettersen, isack Klubb Stod IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vennes, Are Klubb Beitstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kristoffer Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Sigurd Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lein-Fossum, Karl Erik Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Marius Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valøen, Roar Klubb Kvam IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenshus, Jørgen Hjelde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland Iversen, August Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Saugestad, Kristian Klubb Beitstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reistad, Kristian Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldsen, Odin Rønning Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Sondre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Peder Klubb Leirådal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsaunet, Kevin Klubb Følling IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalsaunet, Isak Klubb Følling IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fledsberg, Johan Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helland Iversen, Leander Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjerkol, Eivind Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Modell Langlid, Karl Petter Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Magnus Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Malte Jøhnk Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordtug Pettersen, Eirik Klubb Stod IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Simen Johannes Klubb Følling IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vennes, Birk Klubb Beitstad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benjaminsen, Hanna Marie Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Rakel Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagvold, Anna Klubb Leirådal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saugestad, Ragnhild Klubb Beitstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holtan, Rakel Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn iversen-klepp, ingrid Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Modell Langlid, Ingrid Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skutberg, Ulla Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsrud Dalemark, Martine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bartnes, Ane Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hynne, Anniken Klubb Følling IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Overrein, Ranvi Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wekre, Leonora Klubb Henning IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Mathea Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Finstad, Hedda Bergh Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønn, Solveig Willumsen Klubb Leksdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutberg, Hedda Bøe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steinsli, Klara Sofie Klubb Leirådal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Vilde Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Karianne Klubb Markabygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holtan, Kaisa Bergin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjølstad Røflo, Maren Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estensen, Julie Folden Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helland Iversen, Ida Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Belbo Ringseth, Ragne Klubb Rygg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøttheim, Oda Ertsås Klubb Sparbu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen-Klepp, Kristine Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksnes Jørstad, Emelie Klubb Inderøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Tuva Hofstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatling, Ingeborg Anna Klubb Stod IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Hanna Klubb Ogndal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Susegg, Leah levinsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svendgard-Roe, Isa Klubb Skogn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Anna Sofie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Warberg, Cathrine Klubb Ogndal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Solveig Øksnes Klubb Rygg IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvold, Charlotte Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Ola Klubb Skauga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørkeng, Geir Martin Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagvold, Arild Olav Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Gepa