Hopp til innhold

Foldereidrennet-KLASSISK STIL

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: NB!! Flyttes til Høylandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Markus Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elstad, Lars Jørgen Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flasnes, Petter Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Grongstad, Even Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Imre Klubb IL Hållingen Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lona Tødås, Håkon Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvang, Olav Eide Klubb Terråk IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie Fladvad, Erik Andreas Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie Fladvad, Even Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjeitsund, Amund Klubb Vemundvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guldvik, Julian Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand-Romundstad, Simen Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeie, Nikolai Klubb Foldereid IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stensen, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Viken, Håvard Nordheim Klubb IL Hållingen Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Ole Christian Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie, Emil Olav Klubb Salsbruket IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risvik, Andreas Solstad Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tødås, Heine Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Kristian Klubb Grong IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil Brissach, Are Klubb Lierne IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Furulund, Mats Klubb Overhalla IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Halbostad, Thomas Aune Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kappfjell, Jon Nils Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Oliver Øie Klubb IL Hållingen Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elstad, Emil Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Knut Erik Klubb IL Hållingen Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Furulund, Martin Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjeitsund, Ådne Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tødås, Elias Stokke Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estil Brissach, Ola Klubb Lierne IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Tranås, Mats Klubb Jøa IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Freland-Linmo, Imre Klubb Grong IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Thomas olav Klubb Salsbruket IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lona Tødås, Sondre Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Andreas Lindseth Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skauvik, Mia Linnea Klubb Foldereid IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grongstad, Malin Klubb IL Hållingen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøglum, Ingrid Klubb IL Hållingen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stuenes, Miliann Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tyldum, Marie Klubb IL Hållingen Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vennevik, Nette Klubb Foldereid IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moen, Maja Klubb IL Hållingen Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røsseth, Elisabeth Hennissen Klubb Foldereid IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Margrethe Klubb IL Hållingen Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Elise Nilsen Klubb Terråk IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Barlien, Olive Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie Fladvad, Emma Sofie Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wendelbo, Ingeborg Klubb Foldereid IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestermo-reitan, Helga Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riseth, Kristin Klubb Spillum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Skarland Kjøglum, Berit Oddrun Klubb IL Hållingen Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rosenvinge, Jann Inge Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Smalås, Jan Olav Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Gepa