Hopp til innhold

Søre Ål lekene

Søre Ål lekene Søre Ål lekene, lørdag 14. januar K 8 m K 12 m K 17 m K 25 og K 40 m. Start K 8 m, K 12 m og K 17, kl 11:00. Deretter K 25 m og K 40 m fortløpende. Ingen prøveomgang. Fri trening fra kl. 10:00, dersom forholdene tillater dette. Premieutdeling hopp/ kombinert ca. 15 min etter siste utøver i mål etter kombinertrennet. Startkontigent kr. 100. Parkering kr 50 (VIPPS: Søre ål parkering 79464). Påmeldingsfrist 12. januar kl 23:59 i klubbadmin eller Mail : teddyjorn@hotmail.com . Etteranmelding mulig til kl. 10:00 – 14.01.2017 (kr. 200,-) Spørsmål , kontakt Jørn Olav Bekkelund, Mob 95 75 85 68.

  • Når: 14.01.2017
  • Hvor: Lillehammer, Søre Ål
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 2008 2606 LILLEHAMMER
  • Telefon: 957 58 568
  • E-post: jorn.bekkelund@nav.no
  • Kontonummer: 16443284811
  • Hjemmeside: http://www.soreaal.no
  • Rennleder: Jørn Olav Bekkelund
  • Måldommersjef: Anne Berit Pettersen
  • Dommer 2: Lars Erik Nybakke
  • Dommer 1: Kolbjørn Asphaug
  • TD: Kjetil Dahlen
  • Dommer 3: Hans Jørgen Brekken

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 og eldre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse J 13 og eldre Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 12 G Øvelse K12 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 12 J Øvelse K12 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 17 G Øvelse K17 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 17 J Øvelse K17 Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 25 J Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 40 G Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 40 J Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 8 G Øvelse K8 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K 8 J Øvelse K8 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Mix K25 G Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkken Bjørkhaug, Julian-Isak Klubb Sør-Fron IL Klasse G 12 år Øvelse K25
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse K25

G 13 og eldre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Haug Haavi, Morten Klubb Raufoss Hopp Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Raufoss Hopp Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Nyhus, Paal Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 og eldre Øvelse K40
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse G 13 og eldre Øvelse K40

J 10 år - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næstad, Johanna Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse JA

J 13 og eldre - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bovollen, Ona Buflod Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13 og eldre Øvelse K40

Mix K 12 G - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse Mix K 12 G Øvelse K12
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Mix K 12 G Øvelse K12
Navn Rasmussen-dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Mix K 12 G Øvelse K12
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 12 G Øvelse K12
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix K 12 G Øvelse K12

Mix K 12 J - K12

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Marit Klubb Tormod Skilag Klasse Mix K 12 J Øvelse K12

Mix K 17 G - K17

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Lars Kristian Klubb Sør-Fron IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Bergum, Amund Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Brandstad Sandbuløkken, Johan Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Dalen, Syver Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Eid Korssletten, Lukas Klubb Sør-Fron IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Finborud, Simen Klubb Gausdal Skilag Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Finborud, Johan Klubb Gausdal Skilag Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Korpela, Mikkel Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn skriubakken, vemund Klubb Harpefoss IL Klasse Mix K 17 G Øvelse K17
Navn Tangen Lunheim, Simen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse Mix K 17 G Øvelse K17

Mix K 40 G - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeld, Odd Harald S Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix K 40 G Øvelse K40
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 40 G Øvelse K40
Navn Jakobsen, Leander Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix K 40 G Øvelse K40
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse Mix K 40 G Øvelse K40

Mix K 8 G - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 8 G Øvelse K8
Navn Harstad, Jakob Håvard Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix K 8 G Øvelse K8
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Mix K 8 G Øvelse K8
Navn Kjelsrud, Emil Jakobsen Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix K 8 G Øvelse K8
Navn Nedrum Jacobsen, Tobias Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 8 G Øvelse K8

Mix K 8 J - K8

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næstad, Andrea Klubb Søre Ål IL Klasse Mix K 8 J Øvelse K8

Mix K25 G - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse Mix K25 G Øvelse K25
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Mix K25 G Øvelse K25
Gepa