Hopp til innhold

Søre Ål lekene

Søre Ål lekene Søre Ål lekene, lørdag 14. januar K 8 m K 12 m K 17 m K 25 og K 40 m. Start K 8 m, K 12 m og K 17, kl 11:00. Deretter K 25 m og K 40 m fortløpende. Ingen prøveomgang. Fri trening fra kl. 10:00, dersom forholdene tillater dette. Premieutdeling hopp/ kombinert ca. 15 min etter siste utøver i mål etter kombinertrennet. Startkontigent kr. 100. Parkering kr 50 (VIPPS: Søre ål parkering 79464). Påmeldingsfrist 12. januar kl 23:59 i klubbadmin eller Mail : teddyjorn@hotmail.com . Etteranmelding mulig til kl. 10:00 – 14.01.2017 (kr. 200,-) Spørsmål , kontakt Jørn Olav Bekkelund, Mob 95 75 85 68.

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Lillehammer
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 1 km / K16 - K20 Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 25 1.5 km Gutter Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 25 1.5 km Jenter Øvelse Supersprint Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 40 2 km Jenter Øvelse Supersprint Startkontingent 100
Start 14.01.2017 Klasse K 8 300 m Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 8 500 m Øvelse Supersprint Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 1 km / K16 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km / K16 - K20

K 12 500 m - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Marit Klubb Tormod Skilag Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint
Navn Nybakken, Edvard Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint
Navn Nybakken, Eirik Krakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint
Navn Rasmussen-dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint
Navn Selbæk, August Klubb Søre Ål IL Klasse K 12 500 m Øvelse Supersprint

K 17 1 km - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandstad Sandbuløkken, Johan Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Dalen, Syver Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Dalen, Ola Gudbrand Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Engen, Nicolai Klubb Søre Ål IL Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Kolloen, Peder Klubb Tormod Skilag Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Korpela, Mikkel Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Morken, Mathias Heide Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn skriubakken, vemund Klubb Harpefoss IL Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint
Navn Tangen Lunheim, Simen Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 1 km Øvelse Supersprint

K 25 1.5 km Gutter - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse K 25 1.5 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K 25 1.5 km Gutter Øvelse Supersprint

K 40 2 km Gutter - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Fjeld, Odd Harald S Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Haugen, Øystein Klubb Søre Ål IL Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Nyhus, Sivert Klubb Sør-Fron IL Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse K 40 2 km Gutter Øvelse Supersprint

K 8 300 m - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rotevatn, Alma Rosenberg Klubb Søre Ål IL Klasse K 8 300 m Øvelse Supersprint

K 8 500 m - Supersprint

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Sebastian Klubb Søre Ål IL Klasse K 8 500 m Øvelse Supersprint
Gepa