Hopp til innhold

Lillehammer Skiklub hælja

Lillehammer Skiklub ønsker med dette alle deltakere og leder velkommen til 2xSG og SSL renn i Hafjell og Hovedlandstraseen. Rennet er åpent for alle klasser og foregår i Olympiabakken. SG og SSL vil bli gjennomført iht NSF bestemmelser for én-staur. Begge SG renn i U14 og U16 gjelder som kvalikk renn for Telenorlekene (LF) og Hovedlandsrennet (HL). SG renn 1 er KM i OSK. SSL søndag er KM i OSK, ikke kvalikkrenn. http://www.vola-racing.com/skialppro/hafjell/

  • Når: 14.1 - 15.01.2017
  • Hvor: Nasjonal Anleggsløypa
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 15.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 14.01.2017 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Tage Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Danielsen, Didrik Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Fostervoll, Snorre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Aksel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Korten, Jonathan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Romundset Owren, Mads Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Tjønntveit, Edwin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen Vigsnæs, Kjell Conrad Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Van Zanten, Elias Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Hugo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Henrik Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Christian Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Simon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Christian Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Simon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ulrichsen Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsgaard, Christian Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Wilfred Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Filseth, Henrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hammersmark, Torkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Nikolai Kristian Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Ulrik Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Noer, Kristoffer Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Romfo, Simon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sundby, Kristian Syrtveit Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ulrichsen Vigsnæs, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Bræin Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Filseth, Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fosse, Vetle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Masdal, Mikael Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nieuwkasteele, Tom Van Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rykhus Danielsen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Stuhlfauth, Jonas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Wold, Ulric Andre Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Filseth, Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Masdal, Mikael Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nieuwkasteele, Tom Van Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rykhus Danielsen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stuhlfauth, Jonas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Ulric Andre Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brækken, Theodor Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Carolin, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Filseth, Axel Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fosse, Vetle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hemminghytt, Andreas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Fredrik Klubb Stabæk IF Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristoffersen, Marius Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linberg, Hermann Fjeldavlie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lindblad, Jonathan Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Alexander Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Masdal, Mikael Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Nicolai Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nieuwkasteele, Tom Van Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nordheim, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Plukkerud, Joakim Klubb ØTI Hafjell alpint Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rykhus Danielsen, Sigurd Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Røvde, Tobias Ryen Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stenberg, Tobias Sommerfelt Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Stuhlfauth, Jonas Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Oliver Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Syversen, Mads Fondevik Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tessini-Johnsen, Jahn-Marco Klubb Kjelsås IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Wold, Ulric Andre Klubb Sarpsborg IL Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Finsveen, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fougner, Fredrik Michael Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Giverin, Albert Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Helgaker, Torjus Klubb Harestua IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kollandsrud, Martin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kroken, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lysklætt, Wilhelm Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nordhus, Nils Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Slettaløkken, Jørgen Klubb Rauma Alpin Klubb - Alpin Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finsveen, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fougner, Fredrik Michael Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giverin, Albert Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollandsrud, Martin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Wilhelm Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Nils Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Altmann, Thomas Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Amdahl, Andreas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bache-Wiig, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bergmann, Felix K Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørge, Daniel Andre Solberg Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eidstumo, Mikael Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finne, Carl Erasmus Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Finsveen, Jørgen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fougner, Fredrik Michael Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fredriksen, Marius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Thomas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giskås, Eirik Schau Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Giverin, Albert Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hauan, Marcus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Holter, Mikael Oscar Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Knudsen, Henrik Gonzales Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kollandsrud, Martin Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kroken, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langaard, Mons Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Nikolai Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lysklætt, Wilhelm Eliassen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Manger, Martin Klubb Hakadal IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Mondschein, Julius Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nordhus, Nils Schjøth-Iversen Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norheim, Oliver Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Raggan, Jeppe Holm Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sanderberg, Dag Martin Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Selte, Nicolai Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solli, Robin Lysebråte Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Steen Olsen, Oscar Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Styren, Magnus Berge Klubb Stabæk IF Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Søvik, Christian Oliveira Klubb Kjelsås IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Thorvildsen, Aleksander Hveem Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Ulven, Anders U Klubb Heming, IL Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Zimmer, Oscar Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moltubakk Flaten, Andreas Klubb Aurdal IF Alpin Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remsøy, Matheo Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Ulrichsen vigsnæs, Didrik Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wilkens, Mikkel Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergsund, Mia Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Victoria Nordmo Klubb Sarpsborg IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Moltubakk Flaten, Synne Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Pappos, Olympia Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Kristine Ressem Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Høe Kvarme, Ine Klubb Aurdal IF Alpin Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Korsvold, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pechhacker, Julia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Freja-Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pechhacker, Julia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brobakken, Thilla Nesse Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Flåm, Amalie Skottun Klubb Harestua IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Gillard, Selma Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Kornelia Wang Klubb Lommedalens IL Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pechhacker, Julia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sletmoen, Selma Rambæk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sveen, Mathea Gjerde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Freja-Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Mathilde Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Røvik, Hanne Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Mathilde Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Live Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Glemmestad, Oda Hjelle Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holten-Sund, Malin Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Amalie Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hovlid, Tamara Stovner Klubb Harestua IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Marlene Sophie Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kvaase-Wensaas, Matilde Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Linn, Fredrikke Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Lydersen, Pernille Dyrstad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Møller, Pia Klubb Oppdal IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Refsnes, Oda Paxal Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Risan, Emilie Wildhagen Klubb Lommedalens IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ruud, Mathilde Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sandvin, Ada Klubb Kjelsås IL Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Trones, Camilla Nelly Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vorre, Clara-Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Brækken, Marie Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fleischer, Julie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Fossli, Ingrid Eline Trøim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jansen, Andrea Pi Solberg Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Jeppesen, Anne Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristjansdottir, Birta Osk Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Langsrud, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Munkelien, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Roed, Christina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Ruud, Andrea Strøm Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vist, Oda Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fossli, Ingrid Eline Trøim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jansen, Andrea Pi Solberg Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jeppesen, Anne Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langsrud, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Roed, Christina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vist, Oda Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Andresen Jørgensen, Katharina Eva Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Arntzen, Dina Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Bjørnsgaard, Amalie Harildstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Brenna, Matilde Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Børsum, Nora Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Cyrankowska, Zuzanna Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Fossli, Ingrid Eline Trøim Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Frøland, Margrethe Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Gjetsund, Sofie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Henni, Martine Klubb Stabæk IF Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Herva, Dorthe Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jansen, Andrea Pi Solberg Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Jeppesen, Anne Sofie Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkerud, Ester Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kongelf, Hanna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Korsvold, Lina Klubb Harestua IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Langsrud, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lindstøl, Tinna Jagge Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Munkelien, Matilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Myhre, Martine Klubb Kjelsås IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Naas, Vanesssa Riise Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nergaard, Emilie Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Norum, Martha Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sofie Aam Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Erle Gran Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Roed, Christina Klubb Heming, IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Rønningen, Anne Guro Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene, Emilie Klubb Nedre Romerike Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Stene-Nyholm, Venezia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Telje, Aurora Elen Klubb Ingierkollen/Rustad Slalomklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vist, Oda Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Vognild, Guro Hestad Klubb Oppdal IL Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linn, Mille Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Pechhacker, Lina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Romfo, Maiken Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Wohlfeil, Liv Nele Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Gepa