Hopp til innhold

Oslo Skifestival - individuelt 8 - 16 år

Individuelt langrenn i fristil med intervallstart for klassene 8 -14 år. For klassene 15 -16 år er det i tillegg til ordinært fristilsrenn med intervallstart også 1. del av jaktstart. 2. del av jaktstarten gås søndag i klassisk stil. De 15 første jentene fra lørdagens renn, starter etter jaktstartprinsippet med tidsdifferanser fra lørdag, mens resterende starter i fellesstart. Samme prinsipp for guttene, men her starter de 30 første fra lørdag i jaktstarten. Resten i fellestart. De som ikke deltar lørdag i klassene 15 -16, kan starte søndag i fellesstarten.

  • Når: 21.1 - 22.01.2017
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Holmenkollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aannerud Nilsen, Petter Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersson, Henrik Weber Klubb Fossum IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Andresen, Henrik Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Vestfossen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Christian Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkom, Emil Kvervavik Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Ole Christian Klæboe Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergstrøm Håkerud, Nicolai Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bertelsen, Jakob Berg Klubb Ullr Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjertnæs, Thomas Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørholt, Ravn Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Blomsnes, Harald Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borch, Thomas Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandal, Peter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandt-Kjelsen, Fredrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bruun, Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Marius Westberg Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Carlsen, Tobias Westberg Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Jens Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Patrick Haave Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dagestad, Nils Jørgen Wiig Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Dragsund, Tobias Flage Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Nicolai Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Ola Sønju Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eidsvik, Aksel Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekern, Kristian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Engenes Aaberg, Kai Ragnar Klubb Rygene IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Esperum, Sverre Viktor Nøstberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerås, Markus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Erlend Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Flesvig, Eirik Strøm Klubb Hasle-Løren IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulbrandsen, Christoffer Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Halling, Håkon Fjeld Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haslene-Lien, Edvard Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hatlen, Vemund Orheim Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugenes Pedersen, Birk Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heiberg, Axel Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heier, Martin Fiskerstrand Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heier-Arnesen, Aksel Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heir, Torjus Olai Klubb Ås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgheim, Sindre Johan Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Herud, Mikkel Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjorthaug, Heine Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Husebø, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høeg, Mads Melhus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyer, Sindre Bekvik Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågensen, Markus Svestad Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågå, Christian Barman Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Imbsen, Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Imenes, Theodor Isene Klubb Sætre IF Graabein Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Adrian Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Klaveness, Magnus Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knoph, Mikkel Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Krohn-Hansen, Mikael Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamme, Philip Knoph Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Larstad, Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Liahjell, Gabriel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindtveit, Hilmar Livrud Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnebo, Sivert Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lofthus, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Mæland, Borgar Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordheim Thode, Aksel Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nore, Lars Ask Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Olivier, Anton Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pham, Ba-Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Plassen Stake, Vetle Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reklev, Nicholas Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Resen-Fellie, Morten Andre Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rokke, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røang, William Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Anders Kjetså Klubb Otra IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandbæk-skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsberg, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Sivert Vie Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Erland Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten-nysæter, Oskar Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Ludvig Klubb Asker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Steine, Torje Bronken Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenbro, Mateo Klubb Nes Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Strat-Masdalen, Martin Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Per Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Marius Berg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sætereng, Eldar Bugge Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbye, Eirik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Taraldsen, Peder Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Even Klubb Hokksund IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thoresen, Lukas August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thuestad, John Cornelius Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tinglum, Amund Anjasønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tonning, Vegard Ullern Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Erlend Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Venger, Martin Trippestad Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn von Saldern Runer, Lasse Klubb Haslum IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Werner, Felix Andersen Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Westberg, Hans Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn wurschmidt, victor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Østervold, Marius Klubb Vindbjart, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aarlie, Magnus Dregelid Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Aaserud-dahl, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Almaas, Alexander Haug Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen-Bjørvåg, Benjamin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andreassen, Linus Johan T Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Alexander Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Axelsen, Sindre Haslestad Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bay, Henrik Haaland Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Belstad, Sondre Smistad Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benjaminsen, Markus Duun Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Besseberg, Henrik Christopher Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkeland, Fredrik Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Elias Ekroll Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Vetle Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråten, Jesper Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buskerud Christoffersen, Philip Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Felix Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye-Torblå, Gustav Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bærheim, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Cyren, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Sander Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl, Marius Innhaug Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellneby, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Vestfossen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksrud, Jakob Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Falster, Erik Nicolay Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Finneng, Philip Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Jonas Bakkebø Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Hof IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaare-Olstad, Edvard Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gabrielsen, Nikolai Brokhaug Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerdalen Nilsen, Sigmund Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grasbekk Pedersen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimstad, Mathis Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grongstad Pedersen, Elias Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting Hafredal, Erling Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøan, Kristoffer Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Guntvedt, Tollef Tandberg Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagberg, Bernhard T Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Emilian Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halseth, Erik Markus Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Teodor Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Nicolai Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Gaute Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heir, Håkon Emil Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Kasper L Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Sander Kvale Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Ask F. Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hermansen, Christian Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Fredrik Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Simon Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hirsch, Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hodneland Hansen, Vegard Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoen, Christian Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmberg-Larsen, Benjamin Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Konrad Thrane Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvidsten, Anders Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingierd, Jonas Fenne Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Elias Hagen Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Henrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Birk Øyvindssønn Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Jens Semb Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Alan Drummond Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jonassen, Teo Colin Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Katla, Kristoffer Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavanagh, Isak Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kavlie, Nicholas Wang Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klouman, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Tobias Klubb Heggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Martin Aleksander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kure, Andreas Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernen, Filip Krogh Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Landsnes, Skule Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langengen, Didrik Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langslet, Emil C. Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Marius Otto Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Libekk Haugen, Noah Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Petterson, Mathias Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lie-Petterson, Markus Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleheier, Birk Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lollik-Andersen, Magnus Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Jakob Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundby, Jakob Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund-Johnsen, Elias Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundqvist, Sondre Klubb Ås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødemel, Leo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvdal, Elliot Mack Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Majak, William Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Martens Meyer, Noah Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Marthinsen, Mathias Hollum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtskogen, Sigurd Lavrans Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moslet, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nesse, Alexander Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Njærheim Tjønndal, Vetle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybo, Philip Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nymark-veum, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nærdal, Tobias Flåta Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Patel, Cormac Caulfield Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian A Klubb Morgedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ring, Simon Lae Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ringvold Kaspersen, Felix Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rustad-johansen, Sander Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkeberg, Sebastian Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjander-opsahl, Christian Klubb Lommedalens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seljeset, Iver Nytrøen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skeide, Simen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skodvin, Johan Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Kristian Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Songe Aasbø, Mathias Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steen, Håkon Sæl Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenerud, Petter Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokke, Benyamin Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Straume, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Herman Bjerke Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Sigurd Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sund, Viktor Bastøe Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Even Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anders Berg Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkilsrud, Alexander Klubb Frogner IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vasbotten, Ola Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veitsle, Storm Kristoffer Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vingan, Linn Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vissmark, Mathias Steen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Tobias Klubb Fossum IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Dikemark IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang Kvåle, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warberg, Marius Furuholmen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wæhre, Anders Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Zachariasen, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Øie, Ole-henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ørbæk, Kristian Limbodal Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ånensen, Christoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aashaug Stangvik, Elias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Almsbakken, Elias Østvold Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Johannes Skjelland Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aschehoug, Severin Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Aulie, Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ausland, Torbjørn Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Mathias Ottar Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Bjørndal IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg Nåvik, Oddvar Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bostadløkken, William Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brun, Erik Johan Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bull-Njaa, Snorre Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christensen, Knut Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eckhoff, Joachim Rannestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eggum, Håkon Sønju Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellefsen, Philip Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebretsen, William Rusvik Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engebråten, Solan Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Engh, Even Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finne, Axel William Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fischer, Even Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flagstad, Vetle Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossum, Marcus Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Foyn, Andreas Olafsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Galåen, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjørtz Ellingsen, Elias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Simen Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Goa Diab, Nilas Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gotaas, Aleksander Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grande, Eirik Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gravdal, Stian Ustvedt Klubb Skimt - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grestad, Torje Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Marcus Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Konrad Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heier-arnesen, Kasper Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hemb Fjeldstad, Jonathan Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herheim, Eskil Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hernes, Alexander Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hertzenberg, Ludvik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Herud, Sander Dahl Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hove, Sondre Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Høyum, Oliver Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hågå, Caspar Barman Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Kjell-Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Mathias Nicolai Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Peder Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kildahl, Felix Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjetilstad Standal, Sigurd Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klund, Christian Alexander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koller-sato, Magnus Olav Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kongsvold, Håkon Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Peder Høines Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Philip Holmberg Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lemyre, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindvik, Thomas Myhre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Linner Tronsrud, Jakob Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Feiring IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mandt, Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mangseth, Isak Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Naue, Felix Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Even Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordby Høistad, Jakob Felix Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordbø, Anders Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Sander Eidseter Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen Ask, Sivert Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Omland, Henrik Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pay, August Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Sander Amrud Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsfjell, William Brekken Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rekeland, Jakob Brun Klubb Bjerkreim IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reklev, Michael Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Risnes, Oscar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rondeel, Even Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenlund, Sindre Klubb Simostranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosenlund Samuelsen, Noah Klubb Simostranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rui, Mats Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryan Ringsby, Mikkel Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røine, Oscar Johan Meling Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røkke, Jørgen Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Samseth, Oscar Magnus Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schei, Theo Kåsine Klubb Oppegård IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjander-opsahl, Fredrik Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schjetne, Amund Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøthun, Christian Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellestad, Ole Møgedal Klubb Heggedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettedal, Sondre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smestad, Alexander Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Smistad Belstad, Markus Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekke, Henrik Haug Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solend, Øyvind Mydland Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sollie, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spetalen, Olav Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Spiten-nysæter, Matias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenbro, Torjus Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stender, Nicklas Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Arnt August Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søfting, Olav Bang Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølhusvik, Bo Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taranger, Christopher Frithjof Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomsen, Mathias Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorvik, Emil Torbergsen Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thue, Oscar Vincent Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torkildsen-Husvik, Sigurd Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torsteinsrud, Tord Klubb Fjellet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveter, Heine Lupke Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ugland, Sebastian Stanghelle Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Valla, Torjus Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Villåsen, Joar Akre Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vold, Mathias Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Waldum, Christoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westby, Alexander Hall Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiggen, Max Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wollan, Oscar Cronblad Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øhre, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Økland, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyrås, Syver F Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Anders Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Adrian Nicolai Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Oskar Kruse Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Arntzen, Andreas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aschehoug, Diderik Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aukland, Oliver Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Auring, Andreas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Børge Nilsen Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Marius Bakken Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Fridtjof Sundbo Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgum, Adrian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Sondre Haugen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnstad, Herman Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bolkesjø, Halvor Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brennhovd, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bretteville, Nicolas Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Heggedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bruun-Lie, Felix Rein Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buhs, Jakob Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buskerud Christoffersen, Jacob Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Victor Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børke, Herman Fries Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børseth, Ola Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Detlie, Sebastian Nissen-Lie Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Doksrød, Magnus Utengen Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Døssland, Simen M Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckmann Farstadvoll, Martin Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Edvardsen, Ola Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eggen-Vaa, Ånund Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ermilov, Stepan Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerhaug, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fatnes, Daniel Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjeld, Andreas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjell, Tobias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Foss, Nicolai Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjønnæss, Sverre Indrebø Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomnes, Jens Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Einar Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haslene-Lien, Oscar Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugene, Anders Skeie Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukvik-Jensen, Sander Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heiervang, Linus Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen Gunnerød, Daniel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoen, Christopher Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand, Niklas Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmann, Mathias Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holme, Nikolai Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holte, Hauk Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hultman, Einar Brage Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Noah Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Johan August Aune Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgenrud, Mathias Lyngvær Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Emil Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laeskogen, Trym Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laget, Andreas Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, William Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Nikolai Sundt Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Roald Emsell Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lehn, Thomas Lysberg Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleland, Thomas Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvenskiold, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldalen, Marius Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mentzoni-Klausen, Kristian Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikelborg, Sindre Fjeldstad Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Markus Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mittelbach, Mats Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Naas Møller, Elias Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nesse, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nickelsen, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordraak, Jonathan Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norstad, Tobias Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norstad, Jesper Klubb Frogner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nymark-veum, Ola Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nærdal, Oskar Flåta Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oldernes, Trond Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osen, Andreas Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Qvale, Jens - Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Reusch, Fridtjof Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røed, Nils Olav Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn S Engedahl, Jakob Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandli Messel, Kevin Andre Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sarre-Hammer, Jakob Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjåfjell, Paul Philipp Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaftnes, Emil Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbrekke, Sander Haug Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solvik, Johannes Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenfeldt-Foss, Nicolai Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stefanussen, Mattis Gjennestad Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Størmer-Antonsen, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveaas, Fredrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sønsteby, Fredrik Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Eskil Rolland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Talstad, Andreas Randgaard Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tonning, Andreas Ullern Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tyrjy Sveen, Jakob Antti Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Unnersaker, Philip Klubb Oppegård IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sondre Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sivert Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Axel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn von Saldern Runer, Fabian Klubb Haslum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn von Zernichow, Markus Engelstad Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vormeland, Einar Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vågseter, Sondre Foyn Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wagener, Kristian Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Walby, Lars Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wallenius, Jakob Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wang, Andreas Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Westberg, Martin Kumar Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold, Jørgen Arenberg Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Ulrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Aleksander Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentzen, Olaus Oserud Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berthet, Markus August Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borbe, Fredrik Klubb Sørkedalens IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brekke, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bull-njaa, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøygard, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christophersen, Mathias Brenna Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eckmann Farstadvoll, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Erlandsen, Thile Andreas Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Five, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fronth-Pedersen, Stian Kristoffer Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gløgård Stensrud, Erlend Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gran, Albert Haugen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grasbekk Pedersen, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøgaard, Anders Wiencke Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulbrandsen, Gard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gussiås, Oscar Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haare, Henrik Ousbey Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Per Strand Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannestad, Simon Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugøy, Einar Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heierstad, Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Joakim Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hertzenberg, Theodor Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hille Arnesen, Mathias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjort-Larsen, Mads Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holen, Halvard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmboe, Ole Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hordvei, Jonas Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvidsten, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørthe, Truls Bonden Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Håland, Vebjørn Salte Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ilseng, Helge Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Eirik Wang Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jøntvedt, Anders Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Laeskogen, Gard Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lahaug, Einar Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langslet, Oscar Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Marcus Holter Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Sebastian Kirkedam Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, William Høines Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Larsen, Sebastian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Liland, Jostein Henri Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lossius, Hans Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mattson, Tobias Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moe, Gustav Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Motzfeldt, Joachim Dalen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhr, Jonas Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Mathias Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordbø, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Næsset, Magnus Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Daniel A Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tinus Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pichler, Markus E Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rokke, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkenes, Sondre Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørstad, Mathias Fløtre Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Simonsen, Casper Dege Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skotte, Gustav Andresen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogn-larssen, Lauritz Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Jonas Klubb Bjerkreim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sollien, Eilif Bildøy Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stabæk, Luca Wenaas Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Haakon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenstadvold, Casper Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stovner, Andrè Klubb Dikemark IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Straumsheim, Martin Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stræte, Stein Aas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stubberud, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thordarson, Vetle Schjønberg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorvik, Elia Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thørud, Eigil Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Vestfossen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveit, Sander Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vickery, Leonard Hjelme Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vold, Fredrik Vogt Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Haslum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Zürcher, Andreas Gjellan Klubb Bærums Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Knut Tovshus Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ahlquist, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Amdal, Anders Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Anseth, Bernhard Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aspaas, Ferdinand Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ausland, Trygve Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Baumann, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratteng, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børli, Erlend Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egeberg, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elde Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Elde Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellingsen, Lukas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Erke, Marcus Weidemann Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fjell, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flesjø, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Flåta, Magnus Svendsen Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Frankrig, Ole Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fraser, Petter Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fæste, Filip Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gløersen, Jakob Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Halvorsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauge, Herman Glede Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hove, Kristian Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivan, Axel Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkebøen, Herman Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Klund, Ole Andreas Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lie-Petterson, Martinius Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moe, Georg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myntevik, Jakob Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nesheim, Tarjei L Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Truls Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Odegard, Joachim Theo Salinas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringhus, Erik B Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robinson, Scott Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rondeel, Endre Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rugsland, Knut Andreas Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røskeland, Mads Skårås Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røstad, Christoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Petter Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenvold, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sætre, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Amund Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tobiassen, Jørgen Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvik, Sindre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tullander, Jostein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valhovd, Mathias August Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Lars Øderud Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Webjørnsen, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Willassen, Johannes Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Økern, Sindre Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øy, Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aalvik, Amund Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aarstad, Vegard Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ahlquist, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amdal, Anders Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anker-Nilssen, Henrik Klubb Nesodden IF - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aspaas, Ferdinand Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ausland, Trygve Berger Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Baumann, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkeland, Hans Knoph Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Vebjørn Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Borkholm-Røstum, Knut Klubb Hokksund IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bratteng, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Vollen Ungdomslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybdal, Wilhelm Elias Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egeberg, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Nikolai Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elde Holmboe, Aleksander Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellingsen, Lukas Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjell, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flesjø, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flåta, Magnus Svendsen Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fraser, Petter Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fæste, Filip Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gran, Callum Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønli, Stian Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvorsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Herman Glede Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgheim, Sebastian Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Trym Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holvik, Vetle Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ivan, Axel Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Aslak Næss Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jernberg, Joakim Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Mikkel Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Petterson, Martinius Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindefjeld, Torjus Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Magnus Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Magnussen, Oscar Singsaas Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mills-Andersen, Martin Jay Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moe, Georg Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogen, Kristoffer Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moosmayer, Simon Haugstad Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesheim, Tarjei L Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordby, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nydal, Eirik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odegard, Joachim Theo Salinas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olafsen, Trym Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringhus, Erik B Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rondeel, Endre Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rud, Christian Friis Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jesper Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstad, Christoffer Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skar, Simen Aaberg Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skregelid, Haakon Jensson Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Petter Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Spigseth, Ola Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenvold, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Johan Akseli Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svestad-Bårdseng, Embret Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Amund Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thieme, Alfred Vestvik Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvik, Sindre Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tullander, Jostein Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveter, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Eivind Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tørstad, Henrik Vandvik Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valhovd, Mathias August Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Lars Øderud Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Woxholt, Gard Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wæhre, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Økern, Sindre Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvstedal, Eirik Thunshelle Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aarstad, Sander Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Kristian Klubb Vestfossen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergseng, Tore Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergsland, Andreas Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berle, Johannes Søgaard Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørgaas, Lars Broch Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørge, Christopher Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratheim, Tormod Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brein, Sindre Hvesser Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bretteville, Oscar Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Heggedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bryn, Jakob Rongve Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahle, Snorre Løkken Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Andreas Utengen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Drøyer, Benjamin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dynna, Christoffer Nes Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Døssland, Anders Melaaen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Egeberg, Mathias Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Elstad, Sander Klubb Gjerdrum IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Flenmoren, Martin Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Foss, Christian Frøyland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Franks-Penty, Alexander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gauslaa, Per Kristian Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gautvik, Mikkel Waldeland Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjessing, Andreas Aleksander Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøndalen, Håkon Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gunnarsen, Benjamin Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartvig, Sturla Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Mads Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugøy, Espen Klubb Dikemark IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herbrandsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Herland, Kasper Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hernes, Marius Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Oskar Johan Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holemark, Sigurd Klubb Hønefoss Skiskytterklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holth-Siegel, Axel Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hørthe, Ole Amund Bonden Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Iversen, Ole Stornes Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Khan, Hamza Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildal, Simen Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldstad, Oliver Mølmen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjørsvik, Mads Sander Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kostøl, Vemund Skeime Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Asgeir Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvale, Nils Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langerud, Sivert Dørum Klubb Holeværingen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langøy, Mats Morgan Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsplass Johansen, Sander Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Laukli, Henrik Marius Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løite, Tor Moe Klubb Sørkedalens IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Hans Klubb Feiring IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Martens Meyer, Julian Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Glassverket IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Martin Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nicolaysen, Sigurd Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Odland, Jakob Klubb Bjerkreim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Magnus Braathen Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsal, Mats Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Marius B Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reiersen, Oscar Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Revelsby, Henrik Alm Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Philip Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønningsveen, Vetle Opheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørstad, Eirik Fløtre Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sakariassen, Henrik Klubb Driv Idrettslag - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandsdalen, Andreas Hoel Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandvik, Edvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse</