Hopp til innhold

KM Skagen Oslo Sprint 2017

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sognsvann Snøpark
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm-Edvardsen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Laurits Onsrud Klubb Vestre Akers SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Jens Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Nikolai Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørstad, Haakon Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellingsen, Joakim Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Albert Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Mats Rygg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heyerdahl, Kristoffer Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hus, Ulrik Sveinunggard Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Mads Melhus Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågå, Christian Barman Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imbsen, Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Imset, Lars Magnus Bildøe Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjørsvik, Oliver Storm Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knoph, Mikkel Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogstad, Mads Jonsborg Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Langeland, Martin Henrik Gustavson Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahjell, Gabriel Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundeby, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Martin Westeng Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Magnus Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Trym Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Philip August Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Jone Engesæter Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Odegard, Emil Salinas Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olivier, Anton Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Even Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pham, Ba-Tin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pharo, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Prestegård Wurschmidt, Victor Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sebjørnsen, Henrik Elias Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Even Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavik, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Eirik Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Peder Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Theophilakis, Ivo Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tonby, Martin Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ugelstad, Fredrik Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undeberget, Olav Solheim Klubb Rustad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Cornelius Varden Klubb Njård Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Lyn Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Elias Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bar-Nathan, Nov Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerke, Sander Holmedal Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buskerud Christoffersen, Philip Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Felix Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Duvaas, Thom Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellneby, Oscar Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fackrell, Aki Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Felix August Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakstad, Jonah Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasvoll, Vilmer Heidum Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Alan Drummond Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Junge-Larsen, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karem Kjeldsberg, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kavanagh, Isak Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Olav Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjøren, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klouman, Jacob Klubb Heming, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn LaForce, Aksel Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Landsnes, Skule Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Nikolai Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Klubb Koll, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundhaug, Walter Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund-Johnsen, Elias Klubb Årvoll IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødemel, Leo Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvdal, Elliot Mack Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Marius Hildonen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, William Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moritz, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Balder Klubb Bækkelagets SK Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Møller, Rasmus Severin Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Njærheim Tjønndal, Vetle Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Noraker, Storm Gabriel Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordby, Fabian Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norling, Vetle Frydenlund Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Lars Johannes K Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, William Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pharo, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruden, Linus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ryssdal, Jens Bergerøy Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røe, Kasper Kvakland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sarre-Hammer, Henrik Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelvan, Oliver Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjærstad, Marius Fenstad Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenerud, Petter Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand-Andersen, Martin Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sund-naustvik, Thomas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjøgersen, Iver Kjus Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Konrad Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vågen, Philip Amland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walhovd, Sakarias Eirik Fjell Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang Kvåle, Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øie, Ole-henrik Karlsen Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jens Kristian Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Astad, Rasmus Lagmandokk Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Kristoffer Bjørnstøl Klubb Bjørndal IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Aleksander Vallestrand Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjurstrøm, Sander Ekeland Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Helmer Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bruer, Edward Eng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dørstad, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebråten, Solan Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahre, Lars Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Axel William Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finstad, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fischer, Even Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürst, Andreas Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Skjalg Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gaaserud, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Mikkel Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Lars Grønlien Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gotaas, Aleksander Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Eirik Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haga, Andreas Wiesener Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harlem, Wilhelm Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harlem, Fredrik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm, Kristian Leonard Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Philip Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Petter Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Valdemar Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivan, Peter Vilhelm Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kamsvåg, William Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Vegard Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjensjord, Erik Salater Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lemyre, Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lingner, Marius Feliks Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Nikolai Burkow Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Jacob Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Noraker, Jeger Sebastian Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ripel, Oskar Bjerkely Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Risnes, Oscar Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Kristoffer Garden Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Aksel Glomnes Klubb Njård Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rui, Mats Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Henrik Nummedal Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Årvoll IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Filip Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skotte-Haugerud, Eirik Klubb Rustad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storvik, Markus Grøtte Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Syrrist, Iver Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Oskar Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Markus Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Kristian Klubb Koll, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vereide, Erik Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Christoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wikborg, August Klubb Røa IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Magnus Bjerketveit Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Einar Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalde, Axel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasebø, Kasper Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almås, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Viktor Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asplund, Philip Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Marius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Martin Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baumann, Arild Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Biering, Thomas Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borg, Christian Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratli, Oliver Sokrates Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buskerud Christoffersen, Jacob Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Victor Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Mikkel August Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Børs-Lind, Vilhelm Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøymo, Jacob Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eckmann Farstadvoll, Martin Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Henrik Grøttum Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerhaug, Jonas Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fauske-Sjøstedt, Anders Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Freeman, Morris Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fyksen, Kristoffer Scott Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjønnæss, Sverre Indrebø Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarr, Henrik Mathias Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafting-Fyhn, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hals, Peder Elias Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heløe, Trond Heidenreich Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen Gunnerød, Daniel Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Martin Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Huseby, Sven Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Noah Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensehaugen, Carl August Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mikkel Li Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolshus, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristensen, Emil Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisgaard, Eskil Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køber, Sondre Nesheim Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvenskiold, Christian Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, William Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mittelbach, Mats Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moen, Abel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mydske, Kristian Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim-Kristensen, Henrik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesse, Henrik Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Tobias L Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Jørgen Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pham, Ba Huy Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pihlstrøm, Olav Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Qvale, Jens - Ulrik Ruus Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reusch, Fridtjof Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Oppsal IF Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sarre-Hammer, Jakob Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Seiersnes, Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skofteland, Eirik Røhne Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbjørg, Fredrik Fearnley Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stensholt, Adrian Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stornes, Simon Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strisland, Sindre Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strisland, Eirik Vie Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Surnevik, Syver Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Michael Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørum, Gard Smevik Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undseth, Erik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vagli, Eirik Nordby Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vetleseter, Ferdinand Pfanzelter Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Sivert Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Villanger, Henrik Klubb Røa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walby, Lars Magnus Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Andreas Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wedum, Sten Magnus Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Vemund Solli Klubb Rustad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Eikil Elias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Ulrik Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brekke, Simen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eckmann Farstadvoll, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engebråten, Frikk Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Jonathan Wærdahl Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch, Adrian Michael Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fougner, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gran, Albert Haugen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Gard Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Oscar Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haagensen, Vetle Max Dullum Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakenaasen, Henrik Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Niklas Teige Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eivind Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Simon Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hartz, Brage Dybendahl Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hille Arnesen, Mathias Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Teodor Mo Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holme, Wictor Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hordvei, Jonas Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jøntvedt, Anders Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Magnus Gunnes Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Sebastian Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Anders Håvard Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lukkassen, August André Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Gustav Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Motzfeldt, Joachim Dalen Klubb Njård Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Aleksander Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordbotten, August Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyberg, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Næss, Daniel Azagra Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ophus, Håkon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pichler, Markus E Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruden, Oliver Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schøning, Tobias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stie Kongsted, William Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Elias Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svalbjørg, Erlend Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tasken, Andreas Klubb Koll, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjønndal, Sander Njærheim Klubb Røa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trålim, Kristoffer Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulseth, Kasper Bakken Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasdalen, Sivert Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas-Jakobsen, Vetle Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baumann, Halfdan Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brguljak, Danis Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokset, Henrik Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dybdahl, Halvor Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Farbrot, Oskar Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeld, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjeldstad Berget, Eskild Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Sebastian Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frankrig, Ole Jakob Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fraser, Petter Dehli Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fremming, Ferdinand Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gylseth, Johan Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Johannes Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Armann Saastad Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Herman Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Horn, Harald Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ivan, Axel Dalholt Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kriszat-Løvfald, Kornelius Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kværum, Hans Kristian Bjørgo Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meo, Filip Aleksander Klubb Røa IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Odegard, Joachim Theo Salinas Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opstad, Jens Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Felix Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rustad, Marlon Theodor Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skei, Magnus Morgenlie Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skofteland, Stian Røhne Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steckmest, Knut Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenvold, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sætre, Marius Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thorud, Jørgen Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valøy, Christopher Ottersland Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Klubb Rustad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woxholt, Gard Klubb Årvoll IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Aksel Emil Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Bastian Karlsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Ola Frivold Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berthet, Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Paal Markus Klubb Bækkelagets SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dokset, Aleksander Falkenberg Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Drøyer, Benjamin Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Granheim, Kristian Haugstoga Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Birk Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haraldstad, Fredrik Tveit Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Mads Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heir, Eirik Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jenssen, Matz William Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juklestad, Viktor Olsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Joakim Eriksrud Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjeldstad, Oliver Mølmen Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjørsvik, Mads Sander Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Axel Henrik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindbæck, Jonas Hegna Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyberg, Magnus Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsson, Jacob Grønseth Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Bendik Håland Klubb Rustad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pihlstrøm, William Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Smeby, Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Lars Ludahl Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølhusvik, Herman Larsen Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Sondre Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Talmo, Olaf Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trandokken, Magnus Klubb Røa IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Lars Young Klubb Vestre Akers SK Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Kristoffer Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Lyder Heine Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alm-Edvardsen, Jonas Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Anstice, David Alexander Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Asp, Leander Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berntzen, Sverre Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bryn, Adrian Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Francis Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Sondre Torkildsrud Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Anton Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürstenberg, Henrik G Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grande, Sverre Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvoll, Markus Åsberg Klubb Årvoll IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Mikkel Møller Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gustafson, Linus Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haarr, William Alexander Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo-Lervik, Oscar Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Eilert Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hrenovica, Ulrik August Daae Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Herman Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klouman, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Njård Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Majak, Konrad Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Melgård Skorstad, Ask Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Natvik, Petter Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rynning-nielsen, Felix Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schilvold, Aksel Ulleberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjaker, Jacob Røthe Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenerud, Mikkel Engen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Straume, Sondre Trengereid Klubb Røa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm-Nielsen, Laurits Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strønen, Linus Olaisen Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tveitereid, Ola Aaberg Klubb Lyn Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Thomas Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vogt-Lorentzen, Fredrik Klubb Koll, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wahl, Peter Mathias Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øyen, William Klubb Try, Idrettslaget Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Johanne Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Baadsvik, Mia Strømve Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blekeli, Emma Johanne Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Borch-Jenssen, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøhn, Ingrid Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ellneby, Isabel Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellgård, Nora Kristina Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Astrid Tautra Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hannestad, Maria Rygg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husnes, Stella Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hyvang, Hennie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håland, Sunniva Wik Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgens, Ida Dørmænen Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Maria Jahrman Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lurås, Åse Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løseth, Helene Berild Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvenskiold, Victoria Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Else Julie Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rygh, Anna Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødland, Kristina Hole Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøberg, Isabelle Klubb Røa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjaker, Caroline Røthe Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ada Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørgjerd, Sara Martinsen Klubb Rustad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tasken, Victoria Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thulin, Klara Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torbergsen, Aurora Greni Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vogt-lorentzen, Noor Emilie Klubb Koll, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang, Linnea Nærø Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Lisa Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woodhouse, Viktoria Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aasland, Maren Engemoen Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Almaas, Aurora Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Hannah Marie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Amanda Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Backer-Grøndahl, Thea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Botilsrud, Silje Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brækken-Rachlew, Ella Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Filippa Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bye, Synne Caroline Langhus Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Ea Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falck, Josefine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Selma Ingeborg Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forberg, Isabella Edwardsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Foss, Linnea Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gran, Oda Klubb Årvoll IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Greve, Astrid Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Leah Cornelia Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hafsten, Elise Teige Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Harbo-Lervik, Ingeborg Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hareide Breen, Ida Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Havig-gjelseth, Erle Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hegge-Samuelsen, Hennie Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Frida Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Selma Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Emma Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kolberg, Hermine Vasseljen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvisle, Ava Haugen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Køste, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Victoria Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lemyre, Kaisa Kristina Louise Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lingner, Sarah Elisabeth Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lunde, Natalie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Marie Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Motzfeldt, Julie Marie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Alma Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim-Kristensen, Helena Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pham, Dan Tam Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røstberg, Vilde Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skofteland, Siri Røhne Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sundnes, Eline Risstad Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjore, Marthea Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trålim, Mari Pettersen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tørum, Madelen Smevik Klubb Njård Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Constance Maria Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Von Der Lippe, Thea Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wang Johansen, Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Anniken Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverland, Christine Klubb Røa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla G Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Mathea P Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bratberg, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bull, Julia Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bunde, Sunniva Persson Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Marikken Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falch-Hennum, Synne Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grundt, Synne Klouman Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grøvnes, Thea Olivia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Hedda Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gylseth, Hedvig Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Therese Ådland Klubb Njård Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Sigrun Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heyerdahl, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelseth, Maja Mo Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Camilla Svestad Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Idsøe, Henriette Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jacobsen, Selma Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jean-Bothner, Lycke Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Karoline Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen-Barli, Ingrid Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Joryd, Miriam Eide Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Juliebø, Laura Tronstad Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Olivia Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kyseth Grimsøen, Thea Sofie Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Lea Hildonen Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mosland, Ingeborg Roll Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myklebust, Pauline Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrset, Charlotte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Mina Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Odegard, Gabriela Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opheim, Olivia Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raaen-Zapffe, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reinemo, Maren Milla Tobiasson Klubb Bækkelagets SK Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ruud, Hanna Bjerck Klubb Kjelsås IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rødland, Eva Hole Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønningen, Anna Hoel Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandven, Elvira Husby Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheele, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skirbekk, Marte Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Helene Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Stella Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm-Nielsen, Tuva Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strønen, Cajsa Antonie Olaisen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sølvberg, Andrea Tivert Klubb Koll, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørbye, Hanna Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Taraldsen, Jennie Rostock Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjore, Alva Dagny Haaland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tretli, Oda Charlotte Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undeberget, Sofie Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Watndal, Jenny Bryntesen Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wikborg, Josefine Klubb Røa IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Anne Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berents, Katharina Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Tuva Frivold Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjonviken, Signe Fjeld Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blekeli, Martine Fiskerstrand Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brautaset, Christina Elise Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Døvigen-Ousdal, Elsa Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahre, Marie Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Furfjord, Nora Margrethe Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammarqvist, Synne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanasand-iversen, Amalie Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hareide Breen, Malin Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Klara Saastad Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugland, Ingrid Riber Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Edda Øyunn Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebye, Charlotte Germundson Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Husebø, Josefine Kirkeby Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jutkvam, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lauvstad, Stella Jahrmann Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahjell, Louise Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lie-Vik, Malin Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Try, Idrettslaget Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Mina Manflå Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Løvås, Elén Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moe, Hermine Dyrhaug Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Moritz, Kajsa Klubb Rustad IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mølmann-Sand, Oda Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Sophie Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Roggenbihl, Karoline Tengesdal Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sebjørnsen, Heidi Kristina Klubb Røa IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sirevåg, Anna Marie Nordengen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woxholt, Elen Klubb Årvoll IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østereng, Ida Hoaas Klubb Njård Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aloy-Lislerud, Ines Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Argel Jenssen, Mathilde Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Aschehoug, Adele Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bar-Nathan, Netta Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Henriette Bjørnstøl Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnstad, Cecilie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bøe, Johanne Rognerud Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Donberg Nymoen, Fredrikke Louise Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eidslott, Gjendine Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Flågen, Ida Marie Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gangnes-Andersen, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Garden Rogstad, Jenny Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gjedrem, Johanne Grønlien Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Viola Sofie Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gotaas, Regine Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Fredrikke Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Kristin Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hauge, Elise Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heggem, Emily Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildeng, Thea Natalie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Kaisa Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hordvei, Pernille Klubb Koll, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høeg, Heidi Melhus Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalberg Aasheim, Tale Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laforce, Oda Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Catharina Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorenzen, Rikke Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmel-Johansen, Tiril Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrset, Benedicte Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Osnes-Ringen, Christina Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riiber, Alma Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rudi, Marie Glomnes Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røttingen, Alma Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sanness, Caroline Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solsrud, Frida Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stangeland, Ida Ludahl Klubb Røa IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svartedal, Hanne Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tofte, Johanna Ågesen Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Usler, Cornelia Maria Klubb Rustad IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vik, Pia Young Klubb Vestre Akers SK Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Rebecka Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wiggen, Aurora Bleivik Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Pia Engemoen Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Pernille Karlsen Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Maya Jones Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blindheim, Ingrid Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürstenberg, Theresa Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hasvoll, Embla Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Kristin Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hustvedt, Sille Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jebsen, Malene Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Karoliussen, Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kullberg, Alma Dokk Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Liahjell, Margrethe Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Magnussøn, Katrine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, Filippa Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opedal, Vilde Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ottestad, Tora Bjørndal Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Raastad, Sigrun Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheele, Oda Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scott, June Klubb Røa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stavrum, Selma Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støkken, Mia Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tretli, Nora Tomine Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Undeberget, Ingrid Solheim Klubb Rustad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Widding, Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økern, Fanny Varden Klubb Njård Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østvold, Live Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Nora Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andresen, Filippa Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjertnæs, Sophie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Donberg Nymoen, Hedda Constanse Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engdahl, Selma Løchen Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engen, Martine Grøttum Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Frøisli, Sara Grini Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fürst, Ingrid Hermine Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Føyen, Sigrid Leseth Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Galåen, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Vilde Emilie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grønlie, Kaja Aamodt Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haakstad, Jenny Elise Klubb Koll, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugerud, Live Shagufta Rygnestad Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugli, Brinje Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helland, Line Maltun Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Camilla Stav Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Krogh, Ane Sofie Klubb Rustad IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sparboe, Mille Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ulvang, Runa Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lea Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlstrøm, Ingrid Stjern Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dankworth, Sienna Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fahre, Kamilla Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Falck, Mathilde Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Forberg, Jennie Edwardsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Grundt, Helene Klouman Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Thea Pladsen Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Selma Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Halvorsen, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanasand-Iversen, Sarah Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugan, Henny Saastad Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugerud, Alva Ryngestad Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helset, Elise Høyem Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Emma Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljosland, Maja Ottestad Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lødemel, Maria Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mack Løvdal, Eugenia Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mo, Emilie Høyem Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Myrset, Victoria Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nesheim, Alma Bjørkelund Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordås, Julie Kristine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olson, Hedda Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oraug-Rygh, Josefine Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rogstad, Amalie Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Røise, Sofie Nummedal Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schaathun, Sunniva Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Scheele, Helene Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Koll, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solheim, Ingrid Klubb Heming, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand-Andersen, Helene Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Waldum, Hanne Klubb Kjelsås IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wenaas, Lucia Stabæk Klubb Røa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Agathe Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Willoch, Hedvig Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Woodhouse, Karoline Iglebæk Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Zurawska, Nina Anna Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossgård, Ingvild Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Libæk, Cathrine Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Libæk, Oda Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wisløff, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ragnar Bragvin Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Christian Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grønvold, Sondre Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helstad, William Klubb Njård Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Palm, Sindre Odberg Klubb Spydeberg IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vinje, Vegard Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Gepa