Hopp til innhold

Jan Erøys minneløp

Spydebergrennet 2017 har fått nytt navn

  • Når: 22.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Spydeberg Skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 22.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 22.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 22.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 22.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 22.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse K 35 år og eldre Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 22.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2017 Klasse M 35 år og eldre Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 22.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sølvberg, Simen Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Per Morten Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Klund, Christian Alexander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjønnes, Peder Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lien, Trym Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klund, Ole Andreas Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandberg, Martin Erøy Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ullnæss Gulbrandsen, Lukas Klubb Askim IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mosling, Oskar Transeth Klubb Spydeberg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Signe Klubb Askim IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Segtnan, Othilie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselgård, Sara Strøm Klubb Askim IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sølvberg, Maren Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysaker Høgne, Emilie Klubb Rømskog IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Betina Klubb Askim IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hasselgård, Marie Strøm Klubb Askim IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoel, Marielle Klubb Askim IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Sindre Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Gepa