Hopp til innhold

Kretsmesterskap sprint klassisk stil

Kretsmesterskap sprint klassisk stil. Rennet arrangeres i klassisk stil med prolog og deretter puljestart, kvart-, semifinale og finale, avhengig av antall startende per klasse. Tre løypelengder, 500 m, 700 m og 1 200 m, for henholdsvis J/G 9-14, J/G 15-16 og J/G 16-17 – senior. Første startende kl. 11:00. Startliste og gjennomføringsplan legges ut på Moss Skiklubb sin hjemmeside og Min Idrett Lørdag 28. januar. Parkering kr. 50,- Rennleder; Sverre Stræth, mossskiklubb@gmail.com, tlf. 97732290 TD; Tore Sandem, Askim IF

  • Når: 29.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Noreødegården
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2017
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 29.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klund, Christian Alexander Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gløersen, Jakob Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klund, Ole Andreas Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Segtnan, Herman Storm Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khan, Hamza Klubb IL Jardar Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim IF Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Segtnan, Othilie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Ingrid Elise Klubb Trøsken IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvarsnes, Anne Toril Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Urstad, Johanne Bjørk Klubb Moss Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kullerud, Frida Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Mads Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gløersen, Herman Klubb Fredrikstad SK Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Gepa