Hopp til innhold

NC Kombinert, IL Veten

  • Når: 14.1 - 15.01.2017
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Nordfjord Fritidssenter, Bjørkelibakkane
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn NC A Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn NC A Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn NC B Øvelse 10 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn NC B Øvelse 5 km Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse NC Kvinner Øvelse 5 km Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse NC Kvinner Øvelse 3 km Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Menn NC A - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Halvorsen, Espen Enger Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Oftebro, Einar Lurås Klubb Fossum IF Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse Menn NC A Øvelse 10 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse Menn NC A Øvelse 10 km

Menn NC A - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Espen Dahlhaug Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Braathen, Ludvik Klubb Kollenhopp Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Buraas, Lars Halvdan Klubb Hurdal IL Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Halvorsen, Espen Enger Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Næsvold, Leif Torbjørn Klubb Røykenhopp Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Jens Lurås Klubb IL Jardar Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Oftebro, Einar Lurås Klubb Fossum IF Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Skodjereite, Petter Løset Klubb Stordal IL Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Skårset, Lars Ivar Klubb Søre Ål IL Klasse Menn NC A Øvelse 5 km
Navn Tiller, Simen Klubb Moelven IL Klasse Menn NC A Øvelse 5 km

Menn NC B - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Viktor Steen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Grønhaug, Halvor Killi Klubb Hedalen IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Johnson, Alexander Røshol Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Kveen, Eskil Klubb Veten IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse Menn NC B Øvelse 10 km
Navn Østvold, Sebastian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Menn NC B Øvelse 10 km

Menn NC B - 5 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Viktor Steen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Flatla, Kasper Moen Klubb IL Jardar Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Grue, Jarl Sander Nyaas Klubb Nansen, IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Grønhaug, Halvor Killi Klubb Hedalen IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Johnson, Alexander Røshol Klubb Molde og Omegn IF - Ski Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Kvaal, Bjørnar Klubb Byåsen IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Kvam, Nils Ola Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Kvarstad, Simen Klubb Byåsen IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Kveen, Eskil Klubb Veten IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Skjæret Strømhaug, Per Einar Klubb Folldal IF Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Solvik, Marius Klubb Haslum IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Strøm, Jørgen Oliver Klubb Alta IF Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Sæthre, Jakob Eiksund Klubb Fossum IF Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Navn Tiller, Vegar Klubb Moelven IL Klasse Menn NC B Øvelse 5 km
Postadresse: Sogn og Fjordane Skikrins, Postboks 221, 6802 Førde Besøksadresse: Firdaveien 6, Førde
Gepa