Hopp til innhold

Jervskogrennet

Kretsrenn for 8 - 16 år med korte distanser, fri teknikk. Nøyaktige distanser vil fremgå av innbydelsen, se www.hommelvikski.no

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hommelvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Oskar Klubb Utleira IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Mathias Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dybwad, Eirik Haugskott Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Garnæs, Halvor Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Tobias Klubb Strindheim IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalland, Markus Aspnes Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollsete, Joel Millian Klubb Malvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn langørgen, ådne Klubb Byneset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løset Grande, Gabriel Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjølhus, Anders Berge Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevin, Sven Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ofte, Ulrik Klubb Nidelv IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Albert Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Volden, Håkon Singsdal Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken, Dennis Nysæter Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engan, Mats Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Flo, Arnulf Stefanussen Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøseth, Simon Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvassdal, Ask Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Adrian Grønflaten Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Jonatan Klubb Klæbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lein, Erlend Ulriksen Klubb Flatås IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Markussen, Vegard Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emil Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mork, Jonas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkke, Tor Håkon Rismark Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjømo, Erik Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Adrian Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Smestad, Fredrik Aarflot Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sneisen, Vegard Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Flatdal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæter, Steinar Kvammen Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterbø Raaen, Abel Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, Lucas Leander Klubb Heimdal Ski Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønna, Alexander Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Markus Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Valleraunet, Andreas Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wannebo, Sander Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Weidemann, Brage Tuff Carlsen Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Brage Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blokkum, Andreas S Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Magnus Årbogen Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Teodor Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Kevin Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatberg, Odin Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Forbord, Eirik Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Trym Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaas, Benjamin Endre Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Tobias Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvaal, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, Simen Pedersen Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Håkon Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Brage Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandvik, Sveinung Klubb Jonsvatnet IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Fredrik Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokdahl, Håvard Klubb Hommelvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Søreide, Henrik Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Winje, Magnus Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Mads Andre Klubb Malvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkli, Kyrre Elias Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brodtkorb, Christian Johannes Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eikebrokk, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Færø Ljøkelsøy, Sokrates Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegg, Martin Aunøien Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hellandsjø, Tor Andre Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Jonas Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Markussen, Jørgen Granmo Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Henrik Klubb Utleira IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Røyrvik, Ruben Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundset, Krister Klubb Klæbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuff, Birger Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vifstad, Petter Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang, Martin Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksson, Daniel Kristoffer Klubb Stadsbygd IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Flataker, Amund Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Forbord, Oskar Klubb Malvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Maske, August Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Moe, Eskil Døsvik Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Stokdahl, Snorre Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sæterbø Raaen, Noa Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Andreas Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Aksnes, Odin Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Estil, Bernhard Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Hognes, Mads Moen Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Kyllo, Emil Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen Hognes, Isak Klubb Lånke IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Tung, Fredrik Klubb Stadsbygd IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Winje, Robin Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystad-Myhre, Eliseus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 2 km fri

G 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalsplass, Petter Paulsen Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Kringhaug, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Merakerås, Tollef Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didriksen, Magnus Sveian Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Drage, Einar Tobias Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eggen, Asbjørn Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekpete, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gimmestad, Embrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Mathias Klubb Nidelv IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jonas Nikolai Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Øverbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Murbrekk, Ulrik Klubb Hommelvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysæter Bakken, Matheo Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen Olsen, Ole Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Marius Berggren Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjefstad, Alexander Klubb Flatås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæterhaug, Iver Andreas Frøseth Klubb Byneset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangvik, William Cornelius Klubb Heimdal Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tokle, Sander Senneset Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgen Leinslie, Filip Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Blokkum, Eirik S Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Albert Tønnesen Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragsten, Ask Nikolay Klubb Flatås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Iver-Martin kJørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossen, Odin Lyng Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaukerud, Emil Rotefoss Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Matheo Færø Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Svein Charles Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kottum, William Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løckra, Kaspar Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjøs, Marius Raaen Klubb Malvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Emre Askim Klubb Flatås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Kasper Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Singh, Mehtab Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slørdal, Elias Vullum Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stordahl, Johannes Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsø, Teodor Klubb Heimdal Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigtil, Mathias Lorentzen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wannebo, Aslak Dahlen Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen, Idun Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gissinger, Oda Aune Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gåsø, Stina Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsen, Stine Bergsaker Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Ragnhild A Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm-Rodahl, Karoline Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Anine Charlotte Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kummernes, Stine Klubb Hommelvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam Seljebø, Ylva Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Kristine Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Svenum, Oline-Cecilia Tybell Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Linnea Klubb Utleira IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vinsnesbakk, Lone Klubb Heimdal Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øren, Silje Strøm Klubb Flatås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørgum, Sara Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Eidem, Carmen Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gimmestad, Mathea Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjermundnes, Margareta Klubb Nidelv IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Nora Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn langørgen, siri Klubb Byneset IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Petersen, Kristin Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen Olsen, Emma Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stormo, Mia Klubb Heimdal Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågø Kristiansen, Nora Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågø Kristiansen, Ella Klubb Klæbu IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Åhl, Mathilda Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Emma Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Malin Smevik Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hokstad, Tuva Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Marie Johanne Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kyllo, Maja Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Malin Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lutdal, Nora Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nykvist, Tyra Hopstad Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Reitan, Kine Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Røflo, Marit Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Alexandra Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Øksnes, Iris Waagan Klubb Hommelvik IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Tyra Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Falch, Mari Hasle Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsen, Maiken Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmvassdal, Live Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lein, Ulrikke Ulriksen Klubb Flatås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundbo, Maja Vasseljen Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Slettom, Ida Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ystad-myhre, Ingebjørg Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øren, Elise Strøm Klubb Flatås IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Grethe Johanne Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiske, Stine Klubb Surnadal IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Erle Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård Jakosen, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Røset, Kari Isabel Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skar, Ane Klubb Jonsvatnet IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøen, Marina Klubb Ålen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Valleraunet, Sara Hoven Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Wiig, Christina Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Hanne Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Hanna Spets Klubb Hommelvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri
Navn Røflo, Ingrid Rustad Klubb Malvik IL Klasse J 15 år Øvelse 2 km fri

J 16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gissinger, Inger Kvåle Klubb Malvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Palmelind, Sofie Klubb IL Varden Meråker Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Renå, Lisa Grøtte Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosvold, Tina Wei Hoel Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Troøyen-, Eila Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri
Navn Wigum-Karlsen, Sanna Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Vår Agyness Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøseth, Silje Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Sigrid A Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Sofie Grønflaten Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Idriz, Mina Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Aurora Indiane Hatlestad Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolnes, Jenny Helene Klubb Malvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, Ylva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillefjell, Ella Susegg Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Emma Rønnevik Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringen, Hedda Klubb Flatås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Victoria Klubb Strindheim IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørnes, Hedda Klubb Hommelvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ytterhaug, Frida Klubb Flatås IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Flatberg, Ingeborg Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Hennie Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdal, Helene Klubb Klæbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsan, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kulset, Tina Klubb Øverbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvilaas, Benedikte Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Langlid, Signe Elisabeth Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skumsvoll, Frida Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettom, Nora Waldal Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slind, Hanne Klubb Selbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trelstad Bakkevold, Hedda Klubb Malvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Ingrid Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøite, Hedda Klubb Strindheim IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Gepa