Hopp til innhold

Jårasprinten

Klassisk skirenn for alle fra 8 år.

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Asbøllsaga, Svorkmo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Bøfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børset, Sebastian Klubb Rindal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoston, Aksel Klubb Fjellmann IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hoston, Mats Klubb Fjellmann IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Næve, Martin Klubb Leik, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Plassen, Markus Klubb Oppdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Lars Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Magnus Klubb Rindal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anshus, Martin Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Jonas Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evjen-Brostrøm, Sander Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jordet Ratøien, Even Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melien Ree, Gunnar Klubb Meldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsø, Thor Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ranøien, Simen Klubb Fjellmann IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solligård, Erlend Garberg Klubb Orkdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mikkel Klubb Rindal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Belsvik, Emil Gjøås Klubb Fjellmann IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonvik, Magnus Klubb Orkanger IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhre, Ragnhild A Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Næve, Eivind Klubb Leik, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solligård, Tølløv Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranheim, Daniel Klubb Rindal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sugustad Antonsen, Ola Klubb Meldal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Even Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Adrian Bakken Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finanger, Daniel Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romundstad, Edvin Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solvik, Håvard Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Betna IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mogset, Ole Kristian Klubb Dalguten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømøy, Martin Riseth Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Børsa IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Emil Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Folvik, Jesper Nyborg Klubb Orkanger IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lillebudal, Petter Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Ragnhild A Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettås, Iver Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stene-Johansen, Eirik Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wangen, Johan Klubb Orkdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Bøfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brøndbo Haugan, Kolbjørn Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn By, Ola Fjelldal Klubb Orkdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Emil Andre Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engset Sannes, Arnstein Klubb Bæverfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jønland, Simen Klubb Leik, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melien Ree, Peder Klubb Meldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mogset, Vegard Klubb Dalguten IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsø, Max Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tromsdal, Anders Hansen Klubb Fjellmann IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halseth, Tiril Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løfald, Ine Klubb Rindal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moa Solstad, Kari Klubb Orkanger IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wulff, Sofie Tjelle Klubb Børsa IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Bøfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn D Lien, Ane Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugskott, Sigrid Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løseth, Ine Klubb Buvik IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvik, Kristine Hyldbakk Klubb Rindal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Malin Klubb Leik, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Åse Glomstad Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Frida Klubb Buvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adde, Sigrid Klubb Skaun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bonvik, Ragni Klubb Orkanger IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eid, Elise Klubb Leik, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røen, Nina Klubb Surnadal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoston, Mari Klubb Fjellmann IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slettås, Anna-Christina Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugskott, Anders Klubb Buvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Jonas Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eidem, Ola Morten Klubb Selbustrand IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fagerholt, Erik Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Flønes, Runar Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Helgestad, Daniel Myrmæl Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Landrø, Johan Klubb Vestbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rindalsholt, Martin Andreas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Jo-inge Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandvik, Tor-Einar Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svinsås, Morten Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangen, Knut Klubb Orkdal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Gepa