Hopp til innhold

Poengrenn 1 - fri teknikk

Poengrenn 1 - fri teknikk, rulleskiløypa

  • Når: 17.01.2017
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: BSK-hytta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0
Start 17.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 4 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Sverre Edvin H Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Holger Drønnen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Magnus Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindahl-Rønning, Bo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Muthanna, Alexander Ayappa Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nevin, Sven Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Estin Johnsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Emil Eidsmo Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Lian, Birk Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Våga, Sigurd Vada Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wist, Runar Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ramstad, Iver Lund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Storli, Vegard Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Kristoffer Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen, Ole Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Færø Ljøkelsøy, Sokrates Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Leroyer, Emil Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Singstad, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekra, Vetle Grønvik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Maske, August Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Merakerås, Tage Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mølnvik, Vemund Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivertsvoll, Emil Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkan, Jarand Teodor Manum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Rø, Jostein Mauseth Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Schive, Iver Heie Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Sjøhaug, Nils Håkon Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri
Navn Wist, Henrik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km fri

G 16 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askim, William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Berg, Henrik Dybdahl Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Kittilsen, Vegard Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Kolstad, Jo Even Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Merakerås, Tollef Kulset Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri
Navn Nissen, Matias August Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 4 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikrem, Annika Lund Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rygg, Kaja Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sverre, Henriette Nyeng Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Unnerud, Ella Sofie Kjærem Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Hedda Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jernberg, Agnes Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Henriette Louise Sunde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjevdal-otterstad, Sofie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Marita Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørke, Tuva Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Graabak, Sofie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Una Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittilsen, Tora Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nissen, Solveig Louise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Talgø-Kristiansen, Vilde Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Anna Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Herskedal Amundsen, Mabel Ovedie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nissen, Silje Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Storli, Vilde Lereim Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 4 km fri
Gepa