Hopp til innhold

Høydalsmorennet

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Høydalsmo skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 130
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Betten, Martin Klubb Høydalsmo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Synne Tveiten Klubb Seljord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Ståland, Mikkel Nygård Klubb Høydalsmo IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Simen Vassbotten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Byggland, Synne Stigen Klubb Høydalsmo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Knudsen, Adrian Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Løndal, Erlend Hovde Klubb Gransherad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen Lofthus, Kristin Klubb Høydalsmo IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemeås, Mathias Klubb Skarphedin, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Verpe, Øystein Klubb Tokke, Idrettslaget Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

FH Menn senior sittende - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøe, Lars Ivar Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri
Navn Stamland, Nils Jørgen Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 10 km fri

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Berntzen, Martin Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Folseraas, Torkil Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugenes Pedersen, Birk Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleiv, Olav Anker Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Daniel Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Elias Bruseth Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Rosland, Teodor Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Stamland, Jørgen Synnevaag Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tørnes Kleiv, Jon Mathias Klubb Idrettslaget Tørn Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Kristian Eilefstjønn Klubb Seljord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evju, Emre Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Eric Ringbakken Klubb Bamble IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Andreas Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugen, Eirik Tho Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukenæs, Jon Vegard Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hekkli, Jørgen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjelset, Jonas Haukenæs Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Andreas Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Jacob Bratland Klubb Rein, Idrettslaget Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Adrian A Klubb Morgedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pålsson, Martin Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Slokvik, Simen Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vågslid, Sveinung Klubb Rein, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Kevin Skogheim Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibrok, Tor Klubb Skade, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grestad, Torje Klubb Morgedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Øystein Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mognes, Per Nicolay Klubb Skade, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nisi, Sveinung Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Torstein Klubb Skade, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorsen, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Emil Vassbotten Klubb Rein, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gaastjønn, Amund Klubb Åmdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Midtbø, Olav Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Omfjord, Daniel Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbø, Halvor Klubb Gjerstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vestgarden, Iver Semb Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abusland Gulbrandsen, Jan Ronny Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Blom, Thomas Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bøe, Lars Martin Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Febakke, Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garry, Jack Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Robin Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Daniel A Klubb Morgedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegård, Aksel Klubb Imås, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Lars Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringhus, Erik B Klubb Rein, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbø, Magnus Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Emil Klubb Imås, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofte, Jørgen Yndesdal Klubb Høydalsmo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigland, Tord Klubb Høydalsmo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakka, Andre Klubb Gransherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntzen, Dennis Skogheim Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gauslå, William Klubb Åmdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellestad, Yasiin Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellestad, Ismail Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindskog, Petter Klubb Rein, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Noraberg, Markus Klubb Seljord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Slettemeås, Vetle Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ståland, Sverre Nygård Klubb Høydalsmo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauti, Elea Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Elvestad, Line Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaastjønn, Mari Klubb Åmdal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugane, Jenny Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Nora Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kili, Else Kristin Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Midtbø, Anne Haugeberg Klubb Vinje IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Norheim, Ane Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Omfjord, Solveig Sandvand Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersdal, Mathilde Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Straand Olsen, Kjersti Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Støren, Victoria Klubb Skarphedin, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilefstjønn, Kristine Klubb Seljord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønstad, Åsne Austjore Klubb Høydalsmo IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kostveit, Margit M Klubb Vinje IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lekman, Mille Tomine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moseid, Tuva Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Folseraas, Vilde Nyheim Klubb Gransherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Thea Lunde Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn kaldråstøyl, hanne Klubb Høydalsmo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleiv, Julie Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Synne Elise Bruseth Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lothe Berge, Tuva Klubb Høydalsmo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Malene Klubb Hovden Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Noraberg, Eline Klubb Seljord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stigen Byggland, Ingrid Klubb Høydalsmo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tveit, Hedda Lohne Klubb Idrettslaget Tørn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausland, Linne Klubb Oddersjaa SSK Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ertzeid, Oda Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulseth, Andrea Klubb Høydalsmo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen Lofthus, Gunnhild Klubb Høydalsmo IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stamland, Ylva Synnevaag Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Verpe, Sigrid Marit Jonassen Klubb Vinje IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagneskar, Ingrid Mathilde Bjørgum Klubb Valle IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vadder, Ingerid Klubb Morgedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vinjerui, Sigrid Klubb Byrte IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekke, Ingrid Haug Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleiv, Guro Ingebjørg Klubb Vinje IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Ebba Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørbæk, Eva Caroline Klubb Melum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Busch Støren, Elise Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Myhre, Emilie Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Evju, Tia Tomine Klubb Skarphedin, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kili, Ingebjørg Klubb Rein, Idrettslaget Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvanaas, Tuva Kleven Klubb Åfoss og Omegn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsviki, Kristine Klubb Rein, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågslid, Sofie Klubb Rein, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Apeland, Malin Vassbotten Klubb Rein, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulseth, Mathea Klubb Høydalsmo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haakenstad, Hannah Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen Lofthus, Sigrid Klubb Høydalsmo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker-Kvikk, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleiv, Åsne Margrete Klubb Vinje IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørbæk, Stine Klubb Melum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Roe, Mariann Klubb Skarphedin, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mustad, Brita Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergan, Geir Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nisi, Asbjørn Klubb Gransherad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Midtgarden, Torjus Aasrum Klubb Stridsklev IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sælen, Vetle Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkrheim, Kjetil André Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørbæk, Espen Klubb Melum IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bruun, Nils Anders Klubb Kilebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Haakenstad, Kjetil Kiland Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Horgen, André Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Knudsen, Roger Klubb Skagerrak Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Hans Olav Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Mustad, Per-Gunnar Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nielsen, Kristoffer Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Omfjord, Per Rune Klubb Oddersjaa SSK Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Ragvin, Dag Steinar Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Slettemeås, Kjell Terje Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Støren, Øyvind Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Gepa