Hopp til innhold

Andeburennet FLYTTET til Borgen

Rennet flyttes til Borgen Skiarena. Sålen med kunstsnø tåler mildværet og takket være Svarstad IL kan rennet gjennomføres som planlagt.

  • Når: 15.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Borgen Skiarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 15.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aulie, Adrian Klubb Berger Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bisgaard-Hansen, Bo-Kristian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Heinert, Kristian Thode Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Simen Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Anders Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Emil Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigurdsson, Magnus Klubb Stokke IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøim, Bue Tobias Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Ola Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eilerås, Isak Klubb Stokke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting Hafredal, Erling Klubb Gjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Midthjell, Ole-Martin Skovly Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen, Stian Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nalum, Ole-herman Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rivenes, Henrik Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seawright, Thomas Akselsen Klubb Svarstad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skiaker, Oliver Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsen, Tobias Kalmo Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Bjørn Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Greibrok, Tor Klubb Skade, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hauglum, Martin Dahl Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Vebjørn Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Langedrag, Herman Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Even Honningdal Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksefjell Onsøien, Tore Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sølvik, Eivind Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidum, Marius Fevang Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Daniel Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brataas, Ulrik Øyslebø Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen-Sukke, Jørgen Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingebretsen, Mikkel Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Liverød, Sivert Vataker Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn pettersvold foss, birk Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Febakke, Anders Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Nanset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heierstad, Andreas Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Horgen, Vegard Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørnsen, Viktor Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kodial, Jatin Singh Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rivenes, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skovly, Håvard Dale Foyn Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aalvik, Amund Klubb Nanset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Joachim Langtangen Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Lars Klavenes Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hage Gunnerød, Martinius Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Adrian Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jordbru, Lukas Klubb Larvik Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Schulstok, Peter Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bild, Linus Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandsæter, Eivind Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Burud, Ole Conrad Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eilerås, Emil Klubb Stokke IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobråthen, Magnus Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobråthen, Herman Klubb Botne SK Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Polland, Martin Klubb Bamble IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Setlo, August Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøboden, Herman Klubb Hauken, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Kasper Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Borg, Sigbjørn Klubb Stokke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjertsen, Georg Røed Klubb Stokke IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjone, Jakob Nilsen Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hertel, Brede Bratland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Honningdal, Jørgen Bentsen Klubb Gulset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klungsør Larsen, Sander Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvik, Martin Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordby, Filip Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sølvik, Håvard Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Marius Klubb Stokke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalen, Peter Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Jonas Nicolai Klubb Andebu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Felix Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svindland, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Tuva Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borg, Tuva Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Kristina Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjertsen, Ane Røed Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Horn, Lovise Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Nora Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Matsen, Maren Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandland, Sunniva Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuft Søyland, Malene Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Emma Kvendbø Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Isabel Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liverød, Camilla Vataker Klubb Andebu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksefjell Onsøien, Gjertrud Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oksefjell Onsøien, Mari Klubb Larvik Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørang, Fran Hermine Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Mathilde Klubb Stokke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brathagen, Agathe Klubb Larvik Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukvik, Anette Løvik Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjertaas, Hanna Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Maria Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeppsson, Mia Westeng Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Emma Dehli Klubb Stokke IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Schröder, Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stanger, Hannah Klubb Botne SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhrke, Tiril Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Talmo, Kamilla Klubb Gulset IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuft Søyland, Ingrid Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvernsmyr, Amalie Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Andebu IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahl, Annika Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Elvestad, Mari Haugenes Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Ina Halle Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Kristin Melby Klubb Svarstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jahre, Emilie K Klubb Andebu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vidum, Malin Fevang Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjortland, Ida Sofie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kalager, Anne Sofie Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Maja Kjærås Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ella Honningdal Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solheim, Sandra Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredin, Bethina Staulen Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Ida Elise Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagen, Vilde Klubb Botne SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Talmo, Katrine Klubb Gulset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Mathea Axisa Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høyte, Martine Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Idland, Ragnhild Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sigurdsdottir, Vigdis Klubb Stokke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundve, Kristiane Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveva, Alette Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lefsaker, Leah Myhre Klubb Andebu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lien Hallgrimsen, Celine Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Luther, Filippa Klubb Berger Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvik, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamre, Sigurd Bakken Klubb Nanset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moland, Mons Kjærås Klubb Stokke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Mads Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhrke, Tobias Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Stian Klubb Nøtterøy Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gilberg, Kenneth Klubb Nanset IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Gepa