Hopp til innhold

AVLYST Skoppumsprinten 2017

Vi beklager å meddele at vi avlyser Skoppumsprinten 2017. Det har vært lav deltagelse, i mange av klassene kun 1 eller 2-3 deltagere. Da blir ikke et sprintrenn med heatstart en god opplevelse for deltagerne, og vi avlyser spesielt av hensyn til de. Vi håper å kunne finne en alternativ dato for rennet i samarbeid med TVSK. Vi oppfordrer deltagerne til å ta seg en skitur i hyggelige omgivelser der det er skiføre.

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Borgen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Laurendz, Martin Hansen Klubb Siljan IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rief Armo, Ivar Øivindsson Klubb Skoppum IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjentland, Tollef Klubb Svarstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Vebjørn Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Markus Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Schrøder, Finn Wilfried Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langedrag, Herman Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Markmanrud, Erlend Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friis, Jacob Lie Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebretsen, Mikkel Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjeldal Grytnes, Simon Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svenning, Tobias Thoner Klubb Bamble IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Torjuul, Fredrik Olsen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkelund, Vegard Klubb Skoppum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rilvaag, Tinus Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Halvard Myhra Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Troneng, Eskil Klubb Skoppum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trøim, Ole Teodor Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Trygve Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ingebretsen, Rasmus Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sortåsløkken, Henrik Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tallakstad, Mats Klubb Svarstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anmarkrud, Adam Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schröder, Wilhelm Leander Klubb Oseberg Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Book, Tuva Eckdahl Klubb Skoppum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuft Søyland, Malene Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Carlsen, Jenny E. Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schröder, Amélie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tuft Søyland, Ingrid Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Gyrid Wergeland Klubb Gulset IF Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engehult, Emma Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordgård, Kristin Klubb Heddal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heian, Kristin Friele Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkelund, Ingeborg Klubb Skoppum IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebretsen, Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Riise, Karoline Hast Klubb Skoppum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, William Martinius Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hetland, Daniel Klubb Rygene IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertelsen, Henrik Klubb Hei, IL - Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fone, Erlend Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Mads Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ankersen, Kristian Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Gepa