Hopp til innhold

Sonerenn Salangen

Sonerenn klassisk i Seljeskog i Salangen. I forkant av sonerennet arrangerer vi barneskirenn (0-7 år) med start kl. 10.30. Påmelding til barneskirennet i tidtakerbua fra kl. 09.30-10.15. Startliste og resultatliste blir lagt ut på www.sifski.no

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Salangen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse UH senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Daleng, Erlend Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Theodor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lindgård Grønstrand, Andreas Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moeng Sagen, Nikolai Andre Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Linas André Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mats Johan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Paulsen, Henrik Viken Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steinmo, Herman Elias Klubb Senja Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Magnus Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsund, Torgeir Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borch Pettersen, Mathias Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hanssen, Aleksander Klubb IL Pioner Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Balder Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prestbakmo, Ole Sigurd Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Brynjar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellevoll, Even Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solli, Sebastian A Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Erlend Andreas Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Woll, Isak Hagensen Klubb Senja Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvik, Noah Klubb Salangen IF Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Simon Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Simon Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Audun Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iselvmo, Nikolai Takle Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Eirik Aleksander Klubb Senja Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Henrik Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredheim, Ivar Klubb Salangen IF Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsgård, Mathias Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Karlsen, Brage Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nesvold, Magnus Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Uteng, Edvard Klubb Senja Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Trym Eirik Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Tormod Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømseng, Benjamin Isaksen Klubb IL Pioner Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Ådne Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wintervoll, Gard Hansa Klubb IL Pioner Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Halvor Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Harald Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hillestad, Johannes Klubb Målselv Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Takle, Isak Nygaard Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Woll, Odin Hagensen Klubb Senja Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Ørjan Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Tinus Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Østvik, Jonas Klubb Salangen IF Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dørum, Maria Charlotte Rasmussen Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hol, Ingrid Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karlsen, Vilde Christine Klubb Senja Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Strokkenes Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rørstrand, Sara Klubb Salangen IF Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Yngvild Stenvold Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strømseng, Elisa Isaksen Klubb IL Pioner Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsund, Tuva Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Børve, Sunniva Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Carho, Nora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godtlibsen, Adele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Eline Andrea Klubb Salangen IF Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Norum Birkeland, Sol Eirin Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bie, Friederike Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Synne Aurora Klubb IL Pioner Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugland, Oda Lovise Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsund, Aurora Nemine Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granheim, Marie Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagensen, Emma Klubb IL Pioner Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moeng Sagen, Maria Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Talseth, Constance Klubb Salangen IF Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Kristi Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Daleng, Andrea-Hansine Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørstrand, Thea Caroline Klubb Salangen IF Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iselvmo, Edvarda Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvergaard, Ane Granheim Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørkli Olsen, Mari Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borch Pettersen, Mathilde Klubb IL Pioner Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggelund, Eirin Klubb Salangen IF Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rege, Nora Helene Klubb Senja Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Mille Haugseth Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Åshild Giske Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagensen, Kaja Klubb IL Pioner Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leiråmo, Astrid Helene Klubb Målselv Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melseth, Sofie Stangeland Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nestun, Anna Ulrikke Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strømseng, Mathea Isaksen Klubb IL Pioner Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thorstensen, Amalie Karna Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Talseth, Veslemøy Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkse, Benedicte Aglen Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Silje Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner veteran - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaski, Margrete Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Heidi Rognli Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svendsen, Krister Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tor Håkon Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Anders Leiknes Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Spissøy, Ola Klubb IL Pioner Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Simonsen, Viljar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Jon Kristian Netland Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Antonsen, Dan-Erik Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørkli Olsen, Ruben Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Spissøy, Eirik Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Eidar Klubb Andørja Sportsklubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børve, Hans-Erik Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Bjørn Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nikolaisen, Arild Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Simonsen, Roger Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Geir Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Øvergaard, Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk