Hopp til innhold

Sonerenn Kvaløysletta

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Terje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Angell, Alfred Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørndal, Kristoffer Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjort-Larsen, Gustav Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holen, Iver Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slartmann, Preben Ulve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Waage, Steingrim Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad Kristensen, Johannes Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Amund Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Sigve Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Aron Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngedal, Elias Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lødemel, Eskil Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Malmo Skogstad, Jonas Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Olav Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordås, Even Nikolai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold-hansen, Aksel Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Noa Andreas Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Elias Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Ludvig Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøndahl, Ask Jæger Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lindberg, Lars Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorstensen, Theo Nikolai Kajander Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund-Jensen, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerkås, Sondre Rydningen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagervik, Jonas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Isak Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lorentsen, William Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Norden, August Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nygård, Håvard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lyngedal, Isak Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Severinsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Vetle Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Mathias Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelsen, Marius Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Sølve Oliver Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Løvli, Haakon Hauan Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Romsaas, Hallvard Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rognmo, Tobias Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Sør-Kvaløya IL Skigruppa Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Malvin Berg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gove, Ludvik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hakkebo-Kaurin, Whilliam Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Josefsen, Philip Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Magnus S Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Selfors, Nathaniel Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Takle, Isak Nygaard Klubb Øvre Salangen Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buch, Ole Morten Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Maximillian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Celius Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorentsen, Andreas Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moldes-Jørgensen, Håkon Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvoll, Markus Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Møller, Eivind Ernstsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Røkenes, Johan Altmann Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Jo Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solli, Magner Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tøllefsen, Brage Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Hedda Julie Bakken Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Os-Trandem, Ingrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottesen, Anna Robertsdottir Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Ida Elvestad Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye-holmboe, Ronja Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Slåtto, Erle Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Elise Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Angelsen, Kristina Viktoria Klubb Tromsø Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakkehaug, Anna Otelie Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Eline Andrea Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerfjord, Astrid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Elisa Mariann Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Charlotte Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Worum, Hedvig Bredvei Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Danielsen, Lisa Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Emberland, Eveline Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjellstad, Nina Desirée Huttula Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Live Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Ellinor Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Zachariassen, Tuva Lunde Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Matilde Alette Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Tuva Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrvoll, Mia Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Karoline S Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb IL Blåmann Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hannus Rognmo, Synne Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Amalie Hansen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinnes, Stine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Sigrid Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Føyen, Helle Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Malmo Skogstad, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye-Holmboe, Helene Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Lykke Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Louise Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skildheim, Martine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorstensen, Amalie Karna Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Reingjerdskog, Elise Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Os, Vibeke Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikrem Frekhaug, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Ryvoll, Trygve Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Solstad, Mats Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatne, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lieng, Petter Danielsen Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engen, Sigurd Arne Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Severinsen, Olav Lanes Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Tarjei Samnøy Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Bie, Maximilian Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Eid Nilsen, Stian Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Tobias Thørnquist Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lenningsvik, Andre Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Martinsen, Iver Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Morten Harjo Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Solvang, Eirik Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brox, Hans Thomas Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Hammer, Egil Bjørnhaug Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lyngedal, Øyvind Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Slåtto, Magnar Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Øye, Per-Arne Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri