Hopp til innhold

Sonerenn Skånland

  • Når: 14.01.2017
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Ottar Tande Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bille, Per Johan Flakken Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Christen Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldstad, Jonas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Birk Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Killie, Fredrik Klubb Skånland Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagnes Jørgensen, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skillingstad, Eskil Klubb If Kilkameratene Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard Hanssen, Henrik Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim Ulriksen, Anton Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håvardsen, Julian Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Alexander Evjen Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Soltun, Iver Bjørk Klubb Medkila Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørslett Samuelsen, Henrik Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vanem, Håvar Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim Ulriksen, William Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karolius, Andreas Klubb Bjerkvik IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, David Klubb Ballangen Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Noah Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Formo, Tobias Johnsen Klubb If Kilkameratene Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holmer, Mathias Klubb Bjerkvik IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Oskar Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olufsen, Fredrik Berg Klubb Fjell Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thoresen Vallanger, Sondre Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Eivind Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Sverre Klubb Fjell Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Praël, Lasse Frøyshov Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karolius, Daniel Klubb Bjerkvik IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlberg, Teodor Klubb Skånland Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Peder Klubb Ballangen Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skånhaug, Marius Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Foshaug, Mathias Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Instanes, Einar Storeng Klubb Medkila Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæboe-Solemdal, Filip Klubb If Kilkameratene Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vesterheim, Joar Klubb Fjell Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvik Kristiansen, Julie Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Höglin, Mari Alsos Klubb Medkila Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Helena Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Andrea Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lambertsen, Emma Klubb Fjell Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Monkan, Andrea Løveng Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selnes, Tuva Linnea Klubb Ballangen Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmer, Mona Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysgaard, Sofie Sørensen Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skånhaug, Frida Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Ragnhild Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tøllefsen, Solveig Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vaeng, Benedikte Klubb Medkila Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Westgaard Hanssen, Aurora Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvrevoll, Madeleine Klubb Fjell Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Elisabeth Kristin Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Höglin, Helene Alsos Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sivsdatter, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solum, Helene Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ødegaard Bakke, Charlene Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Inga Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nylund, Ina Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Katrine Klubb Fjell Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb - Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Granild, Maja Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mellem, Marina Rognmo Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Praël, Stine F Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Kaja Elise Klubb Bjerkvik IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybvik Kristiansen, Emilie Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Vilde Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Klæbo-Solemdal, Stine-Ariell Klubb If Kilkameratene Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvandal Solberg, Selma Klubb Ballangen Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Silje Minge Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Thea Amalie Klubb Fjell Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Romie, Agnethe Evensen Klubb Medkila Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Simonsen, Mali Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Iselin Tande Klubb Tromsø Skiklubb - Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellheim Ulriksen, Silje Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gyltnes, Elise Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand-Roth, Rebecca Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ims, Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solum, Hanna Klubb Fjell Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eilertsen, Merethe Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Frida Ingebrigtsen Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner veteran - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Reinås, Berit Anne Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnå, Robert Borch Klubb Bjerkvik IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Karolius, Benjamin Klubb Bjerkvik IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, John Eivind Klubb Bjerkvik IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Brian Klubb Stålbrott IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Øyvind Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Storeng, Stian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Brian Klubb Stålbrott IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Eilertsen, Tor Christian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Gyltnes, Kay Klubb Fjell Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Höglin, Magnus Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Arve Erling Klubb If Kilkameratene Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Lambertsen, Odd-leif Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Patrick Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Osdal, Bård Klubb Medkila Skilag Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri
Navn Simonsen, Tom Ivan Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn veteran Øvelse 10 km fri