Hopp til innhold

Sonerenn Skjervøy

Skjervøy ski- og skiskyttergruppe har den glede å invitere til sonerenn på Skjervøy lørdag 21.januar i friteknikk stilart. Sonnerennet starter kl 12:00 på Skjervøy Idrettsanlegg. I forkant av rennet arrangeres Labb og Line renn for de under 8 år, med start kl. 11:00 (valgfri stilart).

  • Når: 21.01.2017
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjervøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2017

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse KV Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 21.01.2017 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2017 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 21.01.2017 Klasse MV Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Kolin Kåresønn Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørgård, Johan Olai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oppervoll Isaksen, Marius Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellberg, Emil Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adolfsen, Espen Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langseth, Martin Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sebergsen, Samuel Elias Klubb Skjervøy IK Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bangstad, Hermod I Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lyngstad, Sigurd Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenseth, Hans Erik Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berglund, Brynjar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Rolf-martin A Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nørgård, Nils-håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauge, Harald Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Hermann Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Emilian Salo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, William Andre Klubb Skjervøy IK Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berglund, Brage Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Halvar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjellberg, Iver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solbakken, Daniel Klubb Skjervøy IK Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Hanna Mathea Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngstad, Sandra Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjønsfjell, Mari Valentine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Thea Klubb Skjervøy IK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Kristine Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roarsen, Marte Stabell Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Charlotte Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Lillian Klubb Skjervøy IK Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tuoremaa, Tilde Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lyngstad, Sofie Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Isaksen, Oda Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jaatun, Anna Elise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Emma Krogh Klubb IL Nordkyn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Triumf, Amalie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Langseth, Marie Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Synnøve Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Martin Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Tobias Klubb Skjervøy IK Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

MV - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Bård-gunnar Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse MV Øvelse 5 km fri
Navn Lyngstad, Bernt Eirik Isaksen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse MV Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Erling Stene Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse MV Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse MV Øvelse 5 km fri