Hopp til innhold

Konica Minolta NC HS 90

  • Når: 14.1 - 15.01.2017
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Nordfjord Fritidssenter, Bjørkelibakkane
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2017

Annen informasjon

  • Adresse: v/Oddvin Myklebust 6795 BLAKSÆTER
  • Telefon: 90960342
  • E-post: post@veten.info
  • Kontonummer: 37951040631
  • Dokumenter: Innbydelse Konica Minolta NC 14-15.pdf
  • Hjemmeside: http://www.veten.info
  • Koordinator: Morten Arne Lein
  • TD: Atle Morten Opdahl
  • Rennleder: Oddvin Magne Myklebust
  • Dommer 4: Finn Erling Jakobsen
  • Dommer 3: Lars O Brekke
  • Dommer 2: Per Birger Lomheim
  • Dommer 1: Kjell Øystein Rutle
  • Rennleder: Oddvin Magne Myklebust
  • TD: Atle Morten Opdahl
  • Dommer 5: Ola Rindal

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse K NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M NC A Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M NC B Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M NC C Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.01.2017 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.01.2017 Klasse M NC Elite Øvelse K90 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC A Øvelse K90

K NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernmo, Pernille Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K NC A Øvelse K90
Navn Røstad, Emilie Serina Klubb Skogn IL Klasse K NC A Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bakke, Tonje Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

K NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amble, Eva Elise Johansen Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Baarset, Astrid Louise Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bakke, Tonje Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Bråten, Ingebjørg Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Kleven, Thea Sofie Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse K NC Elite Øvelse K90
Navn Midtsundstad, Hanna Klubb Team NTG Hopp Klasse K NC Elite Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Erik Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Marø, Idar Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF - Ski Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Westerheim, Oscar P Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90

M NC A - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Erik Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Ladehaug, Anders Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Lippestad, Carl Henning Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Loe, Jostein Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Madsen, Jørgen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Malm, Bjørnar Kristiansen Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Markeng, Thomas Aasen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Marø, Idar Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Nedrejord, Ole Mathis Klubb Nordlys, IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sagbakken, Mats Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sandberg Håre, Anders Klubb Vikersund IF - Ski Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Solberg, Christian Røste Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sundal, Kristoffer Eriksen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Sæther, Rishi Klubb Liabygda IL Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Viken, Jonas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC A Øvelse K90
Navn Westerheim, Oscar P Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC A Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Elvevold, August Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Inngjerdingen, Christian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kleven, Sander Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Myhr, Sverre Aas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Pedersen, Peder Nævestad Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stensgård, Kristian Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90

M NC B - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndalen, Sander Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bjørtomt, Pål Håkon Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Bratlien, Jonas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Elvevold, August Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Eriksen, Espen Alexander Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Fystro, Eirik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Gaarder, Jens Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Hast, Marius Aas Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Inngjerdingen, Christian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Kleven, Sander Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Mellingsæter, Jo Rømme Klubb Orkdal IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Myhr, Sverre Aas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Nystad, Lemet Johanas Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Pedersen, Peder Nævestad Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Randen, Jakob Tjåland Klubb Folldal IF Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Stensgård, Kristian Klubb Søre Ål IL Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Strømhaug, Peder Skjæret Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC B Øvelse K90
Navn Østvold, Benjamin Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC B Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum Warhuus, Vegar Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Brenna, Christian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Evensen, Sigve Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jacobsen, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jacobsen, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jeremiassen, Steffen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Larsen, Alexander Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Olsen, Eirik Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Tande, Håkon-kristoffer Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Wohlen, Martin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90

M NC C - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum Warhuus, Vegar Klubb Røykenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Brenna, Christian Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Eriksen, Sander Vossan Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Evensen, Sigve Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Fossum, Peder Isaksen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Fredriksen, Nicolai Langseth Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gisholt, Tor Håkon Klubb Team Telemark Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Soknedalen IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haave, Henrik Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Haugeng, Simen Meen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jacobsen, Simen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jacobsen, Jonas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Jeremiassen, Steffen Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Kirknes, Edwin Madsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Laeskogen, Gaute Klubb Raufoss Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Larsen, Alexander Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Markeset, Sivert Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Prestegård, Olav Dvergsdal Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Stenumgaard, Ola Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Tande, Håkon-kristoffer Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Wohlen, Martin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Østerhaug, Even Wålen Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90
Navn Åsen, Sindre Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC C Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ringen, Sondre Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sumstad, Are Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K90

M NC Elite - K90

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeengen, Fredrik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Breivik, Andreas Varsi Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Dahl, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Fredheim, Kenneth Henningsmo Klubb Nansen, IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Hafslund, Oscar Alexander Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ingebrigtsen, Christian Klubb Byaasen Skiklub Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Jacobsen, Espen Klubb Orkdal IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ringen, Sondre Klubb Team Kollenhopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Sumstad, Are Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC Elite Øvelse K90
Navn Ødegaard, Jesper Klubb Team NTG Hopp Klasse M NC Elite Øvelse K90
NTB Scanpix